Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

hallowen408


hallowen408

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: hallowen408
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): SerwerMC
Długość bana: 3dni
Kiedy to się stało? :  06.04.2020 około 15:30
Opis sytuacji: Grając na serwerze pewien gracz uwięził mnie na swojej działce używając konia. Ja jako normalny gracz podłapałem pomysł i stwierdziłem, że można tak "trollować" ludzi. Wczoraj dnia 05.04 przetestowałem to po raz pierwszy na swojej działce. Nikogo nie trzymałem na tym koniu więcej niż kilka minut aby gracz nazbyt się nie wkurzył. W minioną niedzielę przy całym zajściu byli członkowie administracji w liczbie 3 (iNeed, oldmancats i jeszcze 1 )którzy tylko się przyglądali i czasem w żartobliwie coś napisali. Nie sugerując, że mam tak nie robić, a wręcz byli zaciekawieni. Wtedy uznałem, że w takim razie to nie może być zabronione. Dzisiaj dnia 06.04 uwięziłem pewnego gracza który mnie zwyczajnie wkurzył swoim zachowaniem, a ten zawołał moderatora. On pomógł mu zejść i napisał mi  w wiadomości prywatnej ostrzeżenie, że mam tak nie robić. Odpisałem, że zrozumiałem więc przekonałem się o swoim błędzie i w przyszłości bym nigdy już tak nie robił.

     Dostałem upomnienie od moderatora i na tym mogło się skończyć. Lecz po około 10 minutach dostałem bana na 3 dni za wykorzystywanie bugów od oldmancats do której nic nie mam bo wykonała tylko swoje zadanie. Gdybym nie zauważył swojej winy owszem ban byłby słuszny, ale 10 minut po ostrzeżeniu z którego wyciągnąłem wnioski blokada nie powinna mieć miejsca. Prawo nie działa wstecz, a gdy przyjmuje się pouczenie na tym powinno się skończyć jak w realnym życiu po otrzymaniu pouczenia od pana policjanta nie dostaje się później mimo wszystko mandatu. Proszę o unbana zobowiązuje się do zaprzestania praktyki więzienia ludzi na koniu.
Screen bana [niewymagane]: ...

scree.png

Edytowane przez hallowen408
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...