Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Usunięcie AntyAfk podczas łowienia


Henia

Wyróżnione odpowiedzi

- Twój nick (z serwera): Henia
- Propozycja dotyczy : Usunięcia AntyAfk podczas łowienia
- Opis propozycji: Propozycja polega na usunięciu, lub zwiększeniu czasu antyafk. Jest to bardzo uciążliwe bo nie oszukujmy się, kto chodzi podczas łowienia ryb.
- Dodatkowe SS'y: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK pod względem wydłużenia czasu, lecz nie pod względem całkowitej likwidacji systemu Anty AFK. Czasami jak kopię rudy, żeby naprawić kilof to antyAFK każe się ruszać co chwilę 😜 Wydłużenie tego czasu jest dobrym pomysłem.

Edytowane przez Lukaszenko69

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Usunięcie AntyAFK podczas łowienia zmotywowałoby graczy do tworzenia AFKowych farm/używania botów, by łowione były ryby, a to mogłoby zepsuć innym rozgrywkę.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...