Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubsonpuzon12


tomiko9

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ...tomiko9
Nick osoby oskarżonej: ...kubsonpuzon12
Miejsce wydarzenia: ...Serwer MC, jego działka.
Data i godzina wydarzenia: ...04.04.2020r godzina 00:42 (jak na screenie).
Opis sytuacji: ...Skupuję od graczy klucze do magicznych skrzyń i tym razem trafił mi się fałszywy rodzynek, który nie stronił wysokim poziomem ortografii, ale nie na jej podstawie dane nam jest oceniać potencjalne zagrożenie, czyżby? No właśnie! Teraz to już nie wiem bo wyżej wymieniony gracz zwyczajnie oszukał mnie na 26k (lub 2 magiczne klucze, które chciałem za tą kwotę), po której przelaniu ten stwierdził, że nie dostał jej bo miał jakoś 12k i dalej ma 12k, gdy na screenie ewidentnie widać, że kasa została wysłana do tego gracza, który notabene by było weselej wyrzucił mi 2 zwyczajne przyciski na wzór magicznych kluczy, powiadomiłem w tym samym czasie Gangstusia bo był na serwerze w tym czasie, ale jak mu wysłałem tu na forum w pw screena to Gangstuś już wyszedł z serwera, ale jest ,,świadkiem'' zajścia bo zgłoszenie dostał zaraz po zajściu i ss na pw.
Dowody: ...dowody są na screen-ach.

2020-04-04_00.42.35.png

2020-04-04_00.43.55.png

Edytowane przez tomiko9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...