Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Hiropnik


waitman123

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw chciałbym się zwrucić do administratora giecio że zostałem zablokowany za grifing co jest nie prawdą. A stało się to tak że zgłosiłem gracza hiropnik za chity bo gdy ja sobie zbudowałem wysokom budowle na warp s on nagle zaczął latać i i mnie zabił to ja do niego pisze o ty chiterze to on napisał xd a potem napisał nie zgłaszaj prosze to ja napisałem bo co mi zrobisz to on napisał że zgłosi mnie griefing no i mnie zgłośił a pan /giecio mnie bezpodstawnie zablokował/

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waitman123 napisał:

Najpierw chciałbym się zwrucić do administratora giecio że zostałem zablokowany za grifing co jest nie prawdą.

Dostałem jednoznaczne dowody na to, że griefowałeś mapę surowcową, więc zostałeś zbanowany.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może on po prostu rzucił w Ciebie perłą - mogło to wyglądać jak latanie jednak myślę, że ostateczny głos w skardze powinien zawrzeć @Hiropink.

Jednak myślę, że On nie ma nic do ukrycia i na spokojnie administracja może go sprawdzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...