Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Powiększenie serwera


Anka1221
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Wyróżnione odpowiedzi

Hej, przychodzę z propozycją! Otóż moja propozycja polega na tym aby serwer został powiększony do conajmniej 300 użytkowników, i został utworzony limit osób na evencie, to mogło by pomniejszyć lagi, przyśpieszyć proces gry a także byłoby mniejsze prawdopodobieństwo ,, wywalenia,, serwera, uważam to za dobre rozwiązanie i wiem że może to zająć kilka dni a nawet tygodni, ale to jest dość racjonalna sprawa z racji tego że teraz młodzież  ma czas wolny (po za nauką) i chce go przeznaczyć właśnie na grę. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, mój nick na Realcraft  to Anusia. Miłego dnia❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Anka1221 napisał:

Hej, przychodzę z propozycją! Otóż moja propozycja polega na tym aby serwer został powiększony do conajmniej 300 użytkowników, i został utworzony limit osób na evencie, to mogło by pomniejszyć lagi, przyśpieszyć proces gry a także byłoby mniejsze prawdopodobieństwo ,, wywalenia,, serwera, uważam to za dobre rozwiązanie i wiem że może to zająć kilka dni a nawet tygodni, ale to jest dość racjonalna sprawa z racji tego że teraz młodzież  ma czas wolny (po za nauką) i chce go przeznaczyć właśnie na grę. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, mój nick na Realcraft  to Anusia. Miłego dnia❤️

Hejcia Anusia, niestety Twoja propozycja zapewne zostanie odrzucona, gdyż nie zastosowałaś się do wzoru, treść jak i temat propozycji są błędnie napisane. Pozdrawiam, Calosek ❤️

 

Edit:// A co do propozycji to uważam, że PWWP wie co robi i zrobi to po swojemu

Edytowane przez Calosek

2b20466b3f9b317a9994c3d9468f860b4b6c335fda39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709da39a3ee5e6b4b0d3255bfef95601890afd80709032678be1ad44c4975080da894b16f39.png.3758d6c453f82040375adf47923040e9.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahhaa ta propozycja chyba miała być pisana dzień wcześniej na prima aprilis. Bo jak widzę to słabe to, a wywalanie serwa na eventach przez adminów jest fajnym restartem do serwera, na nie. Więcej u Calosku

  • Sad 1

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powiększenia slotów. Nie sądzę, żeby aktualna maszynka pociągnęła ich 300.. A wprowadzenie lepszej maszynki, może być po prostu nieopłacalne dla właściciela pod względem kosztów. Limit graczy na eventach odpada, ponieważ logiczne, że każdy chce i ma prawo wziąć w nim udział i spróbować coś wygrać. Jestem na NIE

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

W tym momencie liczba 300 Graczy online jest dla nas nieosiągalna, nasz serwer nie jest aż tak popularny, aby w tym samym momencie grało przynajmniej 250+ Graczy. I tak niedawno maszyna została zmieniona - lagi w większości zniknęły, pojawił się jedynie problem z eventami, jednak zapewniam, że Właściciel stara się, aby rozwiązać ten problem. Najwyżej będziecie mieli eventy w formie szukania skrzynek na spawnie bądź w formie szybkiego pytania na czacie (oczywiście nie zapewniam, że tak będzie, ponieważ o tej czynności decyduje inna osoba).

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Propozycja została odrzucona!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...