Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Franz4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: franz4
Nick Administratora, który banował: Gangsta_
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): serwer mc
Długość bana: 10dni
Kiedy to się stało? : 30.03.2020 23:09
Opis sytuacji: Zacznę od tego, że zostałem wzięty na sprawdzenie prawdopodobnie przez wiadomości na msg, w których pisałem że mam jakiś sposób na otwieranie magicznych skrzynek. Nie miałem żadnego sposobu, ani nic. Po prostu otwierałem skrzynki rzadko i o określonej porze. Dostałem bana za posiadanie autoclickera, (Wpływa to na drop ze skrzynek??) Gangsta znalazł go w historii pobierania przeglądarki. Zostałem ukarany nie słusznie, ponieważ to była tylko historia pobierania, a program już był odinstalowany dawno temu. Na pulpicie był tylko setup. Dodam jeszcze na swoją obrone, że autoclicker i makro nie miały zastosowania w mojej grze. Bo nie chodzę na pvp, widać to po moich statystykach. Użyłem tego tylko raz na początku gry jako bindu, żeby uniknąć systemu antyafk. Zostałem już za to wtedy ukarany. Usunąłem programy (zapomniałem tylko usunąć z historii pobierania i tego instalatora) I teraz pytanie czy ban jest słuszny??  Czy można dostać bana za posiadania w historii pobierania autoclickera, który nie służył do żadnych celów w grze i NIE był zainstalowany nawet? 😕
 

Edytowane przez Franz4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to tak jakbyś usuwał dowody i to dosyć mało dokładnie. Akurat auto clicker na serwerku jeżeli nie chodzi sie na pvp nie ma zastosowania, co prawda -mogłeś się przyznać na samym początku wiedząc co masz na komputerze i skrócić sobie kare, uważam że jako jeden z topowych graczy serwera, spędzając na nim większe części dnia byś nie stosował takich modyfikacji w celach zarobkowych, czy też do obchodzenia zabezpieczeń. Jestem za skróceniem bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi jednak w czasie wolnym od grania na serwerze czyli 10d polecam ci:

+Chodzić na spacery

+Czytać Książki

+Sprzątać Pokój

+Uczyć się

+Oglądać Filmy

+Spać

+Uprawiać Sport

 

I to są moje propozycje na spędzanie wolnego czasu, bo raczej UB nie dostaniesz bo posiadales to a Gangsta dał ci słusznego bana.

Twój post nie wnosi zbyt wiele do tego odwołania więc otrzymujesz +5% //Gangsta 

Edytowane przez Gangsta_
  • Superka 1

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale posiadałeś cheata który na naszym serwerze jest zabroniony.

18 godzin temu, Franz4 napisał:

Gangsta znalazł go w historii pobierania przeglądarki. Zostałem ukarany nie słusznie, ponieważ to była tylko historia pobierania, a program już był odinstalowany dawno temu

Usuwasz coś z komputera i nie usuwasz tego do końca? To takie trochę bez sensu, za samo posiadanie cheatów jest już ban. Poza tym sam napisał  <23:07:18> "franz4": to bylo do antyafka tylko

więc tak jakby przyznałeś się do jego użytku szkoda że przyznałeś się dopiero jak ten plik znalazłem a na samym początku sprawdzania mówiłem że warto się przyznać.

Jestem za odrzuceniem odwołania. 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gangsta_ napisał:

Usuwasz coś z komputera i nie usuwasz tego do końca?

Większość przeglądarek nie usuwa historii pobierania w momencie usunięcia/przeniesienia pliku a tylko wygasza możliwość „pokaż w folderze”. Można z tego wywnioskować, że plik mógł zostać usunięty lub przeniesiony.
 

16 minut temu, Gangsta_ napisał:

<23:07:18> "franz4": to bylo do antyafka tylko

Sam franz napisał tu w odwołaniu, że używał to w momencie kiedy dostał pierwszego czy tam któregoś bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Olek407 napisał:

Sam franz napisał tu w odwołaniu, że używał to w momencie kiedy dostał pierwszego czy tam któregoś bana.

Zaraz po sprawdzeniu gracza powinien usunąć zakazane pliki! 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...