Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Coronavirus


Coronavirus

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: Coronavirus, buk
Nick Administratora, który banował: __Kazo
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): TeamSpeak3
Długość bana: 1 dzień
Kiedy to się stało? : 21.03.2020r
Opis sytuacji: Siedzieliśmy sobie z chłopakami na kanale aż dostaliśmy bana z opisem "Niepoprawny Nick". Według słownika Języka Polskiego oraz Państwowego Wydawnictwa Naukowego, słowo "pochwa" jest normalnym, nie wulgarnym i nie obraźliwym słowem znaczącym w anatomii człowieka odcinek żeńskich dróg rodnych. Również pochwa używana była w epoce średniowiecza w walkach rycerskich jako futerał na broń białą.
Screen bana [niewymagane]: Jak będzie potrzeba to mam screena bana z chatu teamspeaka.

 

Liczę na dopracowanie regulaminu i douczenie się administracji w różnych dziedzinach nauki. 

Pozdrawiam

  • Haha 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin TeamSpeak3 paragraf 3 podpunkt 1. Regulamin jest dobrze dopracowany, a powód bana nie brzmi "wulgarny nick", tylko "niepoprawny nick. Twój nick nie jest poprawny, nie jest to także tylko moja, subiektywna opinia. Z kontekstu, czyli nazw użytkowników przebywających razem z Tobą na kanale, wynikało jednoznacznie o jaki wymiar semantyczny tego wyrazu Ci chodziło.
Pozdrawiam.

  • Superka 1

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nas nie zapytał jaki jest sens jest sens i znaczenie nazwy, które mieliśmy ustawione. I nie zgadzam się z tym, że nick był nie poprawny, ponieważ owe słowo widnieje w Polskich słownikach jak i również w podręcznikach dla klas Szkół Podstawowych. Proszę nie zgrywać bohatera i filozofa na forum tylko zapoznać się z realiami jakie od długiego czasu są w Polsce. 

Praca domowa dla Ciebie. Jak będziesz kiedyś w szpitalu na oddziale endokrynologii ginekologicznej albo nawet na ostrym dyżurze w szpitalu (zazwyczaj gabinety są w pokojach ginekologicznych) to proszę przed wejściem poprosić Pana doktora, żeby ściągnął ze ścian wszystkie tablice z tym słowem. A fotel ginekologiczny najlepiej niech przeniosą do innego pokoju, żeby nie zostały jakieś spazmy na twojej psychice po takiej wizycie. Kto wie jak zadziała fotel skoro samo słowo, uważasz za "niepoprawne" a używa je codziennie setki tysięcy lekarzy jak i opiekunów domów spokojnej starości 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD

To tak jak byś miał nick o treści [cenzura] czyli męski narząd jakiś tam... Dzieciaki są na ts po 6,7 lat a ty tu wyskakujesz z takim nickiem. Kolego ogarnij sie, rozumiem że Biologia czy Przyroda w domu nie zastąpi lekcji takiej jak w szkole, ale bądźmy ludźmi.

 

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie @PUBGzapraszam Cię na oficjalną stronę TeamSpeak3 o zapoznanie się do jakiego grona użytkowników jest przeznaczony ten program. Ułatwię Ci tylko mówiąc, że nie są to dzieci w wieku 6/7 lat. Resztę znajdziesz w zakładkach na stronie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xd sam z własnego doświadczenia przeciwnie do cb wiem bo z wieloma osobami rozmawiałem, da się poznać po głosie w jakim wieku są. I nie mów mi że na ma osób w wieku 7,8 lat bo uwierz mi są

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jesteś lekarzem, tylko użytkownikiem serwera TeamSpeak3 związanego z grą Minecraft. Nie muszę "zgrywać filozofa", bo Twoje odwołanie jest po prostu śmieszne. Sens Twojego nicku, jak wyżej wspomniałem, jasno wynikał z kontekstu osób przebywających z Tobą na kanale. Jak na razie to Ty próbujesz zgrywać bohatera, ale niestety nie każdemu wychodzi.

Twój nick miał wymowę prowokacyjną, jak i całe to odwołanie, dlatego ja w tym miejscu kończę z Tobą dyskusję, ponieważ jest ona zbędna i nic nie wnosi.

  • Superka 1
  • Haha 2

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...