Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymon61205


szymon61205
Wiadomość dodana przez mordensoldier124

Proszę pamiętać o stosowaniu wszystkich wzorów. Brak wzoru tematu wątku może grozić nałożeniem odpowiedniego ostrzeżenia zgodnie z Taryfikatorem kar Forum .

Wzór tematu wątku dla działu Centrum odwołań od blokad to „[Odwołanie][MC/TS3/Forum] Nick ”.

Nazwa wątku zmieniona przez Moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: szymon61205
Nick Administratora, który banował: Gangsta_
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer MC
Długość bana: 24 godziny
Kiedy to się stało? : 23:20
Opis sytuacji: Zostałem oskarżony za oszustwo podczas handlu za to , że

Napisałem na czacie , kto chce kupić kilof diamentowy 5/3/3 za 10k. Gracz się zgłosił więc się tepnołem do niego i dałem mu kilof. Co prawda nie był nowy , ale nie napisałem , że jest nowy. Więc gracz nie mógł wymagać że będzie nowy. Jeśli chciałby , żeby był nowy to powinien się dopytać. Jest to niesprawiedliwe , dałem kilof on dał 10k , i jest ok , a nie ban. 🙂
Screen bana [niewymagane]: ...

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym rozpatrzeniu skargi doszliśmy do wniosku że jakieś konsekwencje muszą zostań z tego wyciągnięte. Z twojego konta została odebrana kwota i oddana graczowi pro8l3m, ale zabranie pieniędzy to zbyt mało więc otrzymałeś bana na jeden dzień. 

Jestem za odrzuceniem odwołania

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście widzę, że w tym temacie coś się nie możecie dogadać dlatego prosiłbym Administracje o ujednolicenie swoich wypowiedzi na temat tego typu oszustw na serwerze. Za przyjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...