Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Usunięcie Opcji Zresetuj licznik przychodów z targu


ZOORQ_

Wyróżnione odpowiedzi

- Twój nick (z serwera): ZOORtheKID
- Propozycja dotyczy (tytuł): Usunięcie Opcji Zresetuj Licznik Przychodów z Targu
- Opis propozycjiTak jak nazwa wskazuje propozycja dotyczy usunięcia opcji zresetuj licznik przychodów z targu. Dużo graczy chcąc sprawdzić ile zarobili już z targu, przez przypadek klika lewy i nie ma. Myślę że usunięcie tej opcji byłoby dobre dla graczy
- Dodatkowe SS'yZbędne

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być opcja usunięcia tego licznika. Pozwala kontrolować rzeczywisty przychód i dzielić go na prace/wypłatę godzinną/sklepy tabliczkowe i kalkulować swoje dochody. Reset licznika pozwala na szybsze sprawdzanie sytuacji, np zapisujesz sobie ile zarobiłeś na dzień/tydzień i resetujesz. Według mnie bicie rekordu w przychodzie z targu nie ma sensu, chociaż w sumie sam dobiłem do 20paru milionów na poprzedniej edycji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

LBRkqvJ.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...