Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

mikifire99


3691

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się oszukany. Jakiś czas temu wydałem 9 zł na rangę VIP a teraz nie mam pojęcia dlaczego zostałem zbanowany na serwerze, w dodatku podczas uczciwej walki. Przez 10 dni nie mam dostępu do usługi za którą płacę przez jednego z waszych administratorów. Domyślam się że moje itemy które zdobyłem dzięki wielogodzinnej, uczciwej grze, również przepadły. 
Wnoszę o przywrócenie mi dostępu do serwera wraz z wszystkimi itemami które posiadałem, lub zwrotu środków na konto.
Mój nick: mikifire99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Blokadę otrzymałeś za logout podczas sprawdzania - niestety, ale w takim przypadku blokada jest nałożona prawidłowo. 

 

Do tego proszę stosować się do wzoru odwołań.

Co do tej części wypowiedzi:

31 minut temu, 3691 napisał:

Przez 10 dni nie mam dostępu do usługi za którą płacę przez jednego z waszych administratorów

 

Uwaga, zacytuje regulamin sklepu:

Cytat

4.Administracja nie odpowiada za utracone zakupione produkty, które mogły wyniknąć np. z nadania blokady na konto gracza, który złamał regulamin lub taryfikator serwera Minecraft dostępny na forum serwisu RealCraft.pl

 

Oczywiście możesz przeczytać cały regulamin: https://sklep.realcraft.pl/index.php/page/index/KontaktRegulamin

 

Dodatkowo za brak wzorów nakładam Ci ostrzeżenie na Forum, a na samo rozpatrzenie blokady, czyli jej zniesienia bądź skrócenia, musisz poczekać na decyzję @Giecio

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...