Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Senseilemur


Senseilemur
Wiadomość dodana przez mordensoldier124

Proszę pamiętać o stosowaniu wszystkich wzorów. Brak wzoru tematu wątku może grozić nałożeniem odpowiedniego ostrzeżenia zgodnie z Taryfikatorem kar Forum .
Wzór tematu wątku dla działu Centrum odwołań od blokad to „[Odwołanie][MC/TS3/Forum] Nick ”.
Nazwa wątku zmieniona przez Moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Senseilemur
Nick Administratora, który banował: brak (chyba bot)
Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer
Długość bana: Permanentny
Kiedy to się stało? : 7 marca (data niepewna)
Opis sytuacji: Napisałem wiadomość zawierającą wulgaryzm, która brzmiała identycznie jak wiadomość napisana wcześniej przez dwóch graczy, przez co algorytm myślał, że jestem botem i automatycznie zamiast ostrzeżenia otrzymałem bana.
Screen bana [niewymagane]: brak

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jesteś botem, warto wyjaśnić sprawę z administracją od razu - np. na TS3. Jeżeli jesteś prawdziwym człowiekiem i nikogo nie oszukujesz to dostaniesz unban chyba, moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po IP widać, że twoje konto nie było przejęte przez bota, więc mógł to być błąd anty bota, który jest bardzo aktywny od kilku dni. Prosiłbym jednak o przesłanie logów sprzed nadania blokady, z kompletnie ocenzurowanymi wulgaryzmami (zamienić je na [wulgaryzm]), w celu potwierdzenia, że taka sytuacja zaistniała.

 

Jeśli nie wiesz, jak sprawdzić logi, tutaj masz poradnik:

 

Edytowane przez Giecio

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...