Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

chl0dnia
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez r6ntz,

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: chl0dnia
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Kiedy to się stało?: 17.06.2025 00:32
Opis sytuacji: Administracjo realcraft.pl.

Przepraszam za moje złe zachowanie, po walce z graczem na pvp, napisałem bardzo nieodpowiedni komentarz wobec gracza .I za to z góry przepraszam tego gracza i administracje. To mój pierwszy ban za Toksyczne zachowanie i nawet nie posiadam żadnych upomnień na serwerze. Obiecuje ze to się więcej razy nie potwórzy.
Screen bana:

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Nieodpowiedni komentarz? Widziałem z 20, a może i więcej ich było, które pisałeś do pewnego gracza i aż ciężko się to czytało, z każdą wiadomością wątpiłem czy ten ban powinien być krótszy. Fatalne były te wiadomości. Za odrzuceniem lub ewentualnie skróceniem o jakiś jeden/dwa dni, bo na pewno nie więcej za takie słowa jakich używałeś.

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
  • Decyzja
Admin Forum

Ban został zmieniony na mute, do zobaczenia na serwerze!

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

odwolanie_skrocone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...