Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Franz4

Rekomendowane odpowiedzi

- Nick zbanowanego: franz4
- Nick Administratora, który banował: Giecio

- Miejsce, w którym została nadana blokada serwer mc
- Długość bana: ponad tydzien
- Kiedy to się stało? : dzisiaj przed chwila 14.02.2020 17:48
- Opis sytuacji:

siema dostalem bana dzisiaj za podobno cheaty na tydzien  
wzial mnie jakis w ogole łepek na sprawdzanie po tym jak zaatakowalo mnie jakis dwoch leszczykow na warp s, dostali stogi łomot ale że było ich dwoch, a set byl juz na wyczerpaniu to musialem sie ewakuowac perłami, uciekłem tym pustakom bo to jednak 2vs1 jak cioty, a oni juz z ucha do moda ze ja cheater najgorszy haker
te matoły mogły tak pomyśleć bo mialem troche wiekszy ping niz zwykle i nie mogli mnie trafic.
ale dobra co to w ogole jest za jakies sprawdzanie, nie chcialem wchodzic na zadnego tsa bo po prostu nie mialem ochoty rozmawiac z tym adminkiem nawet pewnie nie sprawdzil mojego pingu
ja sie pytam jaki byl powod tego sprawdzania? kazdego mozna tak zbanowac bezpodstawnie? wystarczy kogos zglosic i tyle? juz niezly wkurw mam bo nigdy w te klocki nie czitowałem bo to nie ma zadnego sensu i tak ta gra jest za prosta, a poza tym mam mcpremium i mozliwe ze za takie oprogramowania są jakies bany czy cos wiec po co mialbym ryzykowac tylko po to zeby jakis lemusow naklepac
tak sie traktuje vipów na serwerze, którzy wydają pieniądze na serwer.
Proszę o unbana, a jak nie to juz nigdy w zyciu tam nie zagram pozdro i sorry za słownictwo ale juz podkurwiony jestem 😠
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...