Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Smrod3k


Smrod3k

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: Smrod3k
2. Wiek: 17
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
3a. Czy posiadasz Discord, jeżeli tak to podaj nazwę użytkownika: smrod3k
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Grać zacząłem od aktualnej edycji, która wystartowała bodajże 09.08.24
5. Jeżeli grałeś wcześniej na innym/innych nickach i je pamiętasz, to wymień je tutaj: Nie grałem wcześniej pod inną nazwą.
6. Ile czasu będziesz mógł/mogła poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: około 30godz.
- TeamSpeak3: około 15godz.
- Discord: około 50godz.
- Forum: około 20godz.
7. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? [/stats - dowód ss]: Od startu aktualnej edycji mam na niej przegrane 120godz. i 54min.image.png.30e49d060b7c6fe6a7808cb27f27e0e4.png
8. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? [jeżeli tak, to prosimy o podanie powodów]: Nigdy nie zostałem ukarany banem.
9. Parę zdań o sobie [minimum 8 zdań]: Witam moi drodzy zainteresowani moim podaniem, każdy wie, że ten podpunkt nikogo nie interesuje i ma tylko na celu pokazanie administracji swoich starań, więc też się postaram. Opisywać mógłbym bez końca, iż jestem człowiekiem, który stawia na minimalizm, nie będę się nad tym rozwodzić. Uwielbiam kontakt z nowymi osobami i myślę, że dogaduję się na każdy sposób. Na dzień dzisiejszy uczę się programować, lecz staram się rozszerzać swoją wiedze w innych kierunkach. Lubię oczyszczać swój umysł poprzez spacery po mojej małej wsi. Jestem typem człowieka, który potrzebuje perfekcji w swoich działaniach, więc muszę być konsekwentny i staranny wobec swoich działań, dlatego też się staram słuchać rad od innych, ponieważ potrafią nam pomóc dostrzec inną drogę. Także jestem zainteresowany nowymi rzeczami, a jedną z nich, będzie właśnie to stanowisko.
10. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Poniekąd moich "wyolbrzymień", jak niektórzy uważają, jestem osobą, na którą zawsze można liczyć, inspirują mnie ludzie, którzy potrafią rozjaśnić cały pokój uśmiechem. Staram się, wprowadzić w swoje życie zaangażowania do innych, aby im pomagać, lecz z doświadczenia wiem, że ludzie już czują się przy mnie komfortowo, poprzez moją empatie i zrozumienie, co uważam za dość ważnym aspektem, by być dobrym wsparciem na chatcie lub i nawet wśród innej administracji. Uważam, że mój optymizm, oddziałuje pozytywnie na innych.
11. Czy przewidujesz w przyszłości możliwość awansu na rangi wyższe?: Oczywiście, potrafiłbym się dostosować do innych działań w większym zakresie obowiązków, pod wyższą rangą.
12. Jakie jest Twoje doświadczenie? [nie tylko serwery MC, a także inna działalność w Internecie]: Działałem na rożnych serverach Discord liczące tysiące użytkowników i jakieś mniejsze projekty w których liderowałem, lecz było to dla mnie uciążliwe, prowadzenie czegokolwiek samemu. 
13. Jak oceniasz znajomość serwera i jego mechanik? Jesteś na bieżąco z nowościami?: Jak na mój pobyt na serverze, myślę, że można zaliczyć u mnie znajomość servera. Przeważnie jestem na bieżąco, różne tygodnie się trafiają.
14. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: Chciałem spróbować czegoś nowego, jak moderacja na serverze minecraft, bo jestem pewien, że różni się od pozostałych działalności, jak np. server na Discordzie.
15. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?: W skali od 1 do 10, 7 mogę postawić.
16. Czy posiadasz schorzenia typu dysleksja, dysgrafia lub inne podobne?: Nie posiadam żadnych z wymienionych schorzeń.
17. Czy znasz regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [tak/nie]: Tak
18. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami administratora na TeamSpeak3? [tak/niezupełnie]: Tak
19. Czy potrafisz zachować spokój w każdej sytuacji? Potrafił[a]byś poradzić sobie z każdym typem Gracza?: Spokój to raczej podstawa przy takich stanowiskach i na każdego się coś zaradzi.
20. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Discord/Forum? [tak/nie]: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie neutral

22 minuty temu, Smrod3k napisał:

9. Parę zdań o sobie [minimum 8 zdań]: Witam moi drodzy zainteresowani moim podaniem, każdy wie, że ten podpunkt nikogo nie interesuje i ma tylko na celu pokazanie administracji swoich starań, więc też się postaram. Opisywać mógłbym bez końca, iż jestem człowiekiem, który stawia na minimalizm, nie będę się nad tym rozwodzić.

Pierwsze zdanie odrazu zniechęca bo raczej każdego interesuje nowa osoba przychodząca na te rangę. Drugie zdanie brzmi jak z AI i po reszcie podania gdzie zdania niektóre są mało zrozumiałe a inne zbyt "mądre" to podejrzewam, że podanie pisane jest 50/50 przez ciebie a reszta to zlepka z Ai.

Edytowane przez Czani

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie miało być "żartobliwie" jeżeli mogę to tak nazwać i cała reszta też napisana przeze mnie:) A te podejrzliwie "mądre" miały po prostu wywołać w ocenie administracji pewną staranność z mojej strony, przynajmniej ja bym to tak odebrał.

  • Idk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Smrod3k napisał:

Pierwsze zdanie miało być "żartobliwie" jeżeli mogę to tak nazwać i cała reszta też napisana przeze mnie:) A te podejrzliwie "mądre" miały po prostu wywołać w ocenie administracji pewną staranność z mojej strony, przynajmniej ja bym to tak odebrał.

Nie wiem dziwne to podanie ale to moja opinia o tyle temu też dałam że Neutral 😄 

  • Przytulas 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia Administratora!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...