Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kr0weczka


kr0weczka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerzekr0weczka
2. Wiek: 17
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
3a. Czy posiadasz Discord, jeżeli tak to podaj nazwę użytkownika: kr0weczka
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Na serwerze gram długi okres, ale przykładam sie bardziej do tej edycji.
5. Jeżeli grałeś wcześniej na innym/innych nickach i je pamiętasz, to wymień je tutaj: Jedyny możliwy nick to: kokx123x
6. Ile czasu będziesz mógł/mogła poświęcić tygodniowo na
- Serwer: Kilka godzin dniowo
- TeamSpeak3: Kilka godzin dniowo
- Discord: Jestem aktywny cały czas i dostępny praktycznie w każdej chwili
- Forum: Też będę mógł poświęcać kilka godzin dniowo lub wiecej w zależności od wymagań
7. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? [/stats - dowód ss]: image.thumb.png.b350567cfdfacfbb31e2012b5653ca1d.png
8. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? [jeżeli tak, to prosimy o podanie powodów]:  Nigdy, byłem jedynie raz sprawdzany.
9. Parę zdań o sobie [minimum 8 zdań]: Jestem ambitnym młodym człowiekiem który aktualnie ma 17lat. Gram bardzo długo w minecrafta i co nieco wiem, chodzę do 3klasy szkoły średniej. Lubię uprawiać sport oraz grać w różne gry. Jestem bardzo aktywny w mediach społecznościowych takich jak fb, mess, ig. dc itp... Jestem w województwa Podkarpackiego, Bardzo łapie dobry kontakt z ludźmi i nie mam z tym najmniejszego problemu. Jeśli bym chciał jeszcze coś o sobie napisać to jest to, ze bardzo lubię rozmawiać i poznawać inne osoby z internetu. Jestem osobą kreatywną która ma zawsze sposób żeby sobie poradzić z każdym problemem. Jestem także osobą rozrywkową i czerpiącą z życia 110%.
10. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Skoro już i tak przykładam sie sporo do tej edycji, to czemu mnie nie wybrac. bardzo dużo udzielam się na czacie i jestem osoba która dotrze do porozumienia z każdym 
11. Czy przewidujesz w przyszłości możliwość awansu na rangi wyższe?: Tak, aktualnie to jest jednym z moich celów
12. Jakie jest Twoje doświadczenie? [nie tylko serwery MC, a także inna działalność w Internecie]: Posiadałem tt55k obs oraz prowadziłem reklamy marketingowe (prywatne). dużo udzielam się w internecie. Byłem administratorem nie jednego serwera discord także tych większych. Robiłem płatne miniaturki, i także staram się być osobą zauważoną w mediach i grach.
13. Jak oceniasz znajomość serwera i jego mechanik? Jesteś na bieżąco z nowościami?:  Tak,
14. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: To było jednym z moich celów, jak i marzeń
15. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?: 9/10 delikatne ortograficzne błędy się zdarzają ale często nie chcę mi się pisać: ę, ć, ź, itp...
16. Czy posiadasz schorzenia typu dysleksja, dysgrafia lub inne podobne?:  Nie
17. Czy znasz regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [tak/nie]: Tak
18. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami administratora na TeamSpeak3? [tak/niezupełnie]: Niezupełnie (z checią posiądę tą wiedzię
19. Czy potrafisz zachować spokój w każdej sytuacji? Potrafił[a]byś poradzić sobie z każdym typem Gracza?:  Tak, jeśli chce potrafię zamilczeć i trzymać język na kłódkę, jak i dojść do każdego typu gracza. Tak samo jak opisałem o sobie powzyżej 
20. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Discord/Forum? [tak/nie]: Nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Edytowane przez kr0weczka
  • Thinking 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Szczerze jak przeczytałam samo podanie to byłam na tak, ale jako że lubię sprawdzać statystyki graczy rzuciło mi się w oczy to że skłamałeś w punkcie 8. Pod statsami masz widoczne 2 bany i aż 12 upomnień, co raczej nie jest plusem pisząc podanie na moderatora chatu. Niestety, ale patrząc na to że skłamałeś pod tak ważnym aspektem jakim są bany na serwerze jestem za odrzuceniem podania.

 image.thumb.png.da1c715e74f6d6ab8a8e430627c5636e.png

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kr0weczka napisał:

Discord: Jestem aktywny cały czas i dostępny praktycznie w każdej chwili

Szczerze widziałam może z 10 wiadomości od ciebie. Może fakt jesteś dopiero na dc od 15 sierpnia ale jakoś nie widziałam byś się udzielał sporo. Na czacie też zbytnio nie widziałam byś pomagał także punkt 10 jakoś mnie nie przekonuje po tym zdaniu "skoro już i tak przykładam się sporo do tej edycji to czemu mnie nie wybrać".

 

1 godzinę temu, kr0weczka napisał:

10. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Skoro już i tak przykładam sie sporo do tej edycji, to czemu mnie nie wybrac. bardzo dużo udzielam się na czacie i jestem osoba która dotrze do porozumienia z każdym

 Dodatkowo:

5 minut temu, weroniczqaaa napisał:

i się w oczy to że skłamałeś w punkcie 8. Pod statsami masz widoczne 2 bany i aż 12 upomnień, co raczej nie jest plusem pisząc podanie na moderatora chatu

Weroniczka ma tu sporo racji. Takie kłamanie gdzie może każdy to sobie sprawdzić jest nie na miejscu. Tu nie chodzi nawet o fakt, że może to zaważy na podaniu ale kłamanie? No pls. 

 

Jak dla mnie to na nie.

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, weroniczqaaa napisał:

Hejka! Szczerze jak przeczytałam samo podanie to byłam na tak, ale jako że lubię sprawdzać statystyki graczy rzuciło mi się w oczy to że skłamałeś w punkcie 8. Pod statsami masz widoczne 2 bany i aż 12 upomnień, co raczej nie jest plusem pisząc podanie na moderatora chatu. Niestety, ale patrząc na to że skłamałeś pod tak ważnym aspektem jakim są bany na serwerze jestem za odrzuceniem podania.

 image.thumb.png.da1c715e74f6d6ab8a8e430627c5636e.png

Odpowiadając na to mialem dwie blokady z czego sama administracja wie ze dostalem je tylko ze wzgledu na raz sprawdzanie a drugi raz na ban do wyjasnienia z czego, ani razu nie bylem zbanowany bynajmniej na dłuższy czas. Ostrzezenia wiadomo nie sa tez bez powodu ale z wiekszosci wynika to z trgo jak i po logach ze najwiecej bylo radosci z turnieju lodek z ktorego otrzymalem az 4 warny, oraz gdy podczas sprawdzania wywalo mi neta. Na reszte nie mam usprawiedliwienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Czani napisał:

Szczerze widziałam może z 10 wiadomości od ciebie. Może fakt jesteś dopiero na dc od 15 sierpnia ale jakoś nie widziałam byś się udzielał sporo. Na czacie też zbytnio nie widziałam byś pomagał także punkt 10 jakoś mnie nie przekonuje po tym zdaniu "skoro już i tak przykładam się sporo do tej edycji to czemu mnie nie wybrać".

 

 Dodatkowo:

Weroniczka ma tu sporo racji. Takie kłamanie gdzie może każdy to sobie sprawdzić jest nie na miejscu. Tu nie chodzi nawet o fakt, że może to zaważy na podaniu ale kłamanie? No pls. 

 

Jak dla mnie to na nie.

Weroniczka w niczym nie sklamala ale ani razu nie mialem bana formalnego tak to moge nazwac raz bylem sprawdzany za podejrzewanie cheatow a drugi raz dostalem perma do wyjasnienia. Wiec taka kolej rzeczy ze ani razu nie kialem bana raz pokazalem ze nie oszukuje a 2 ze wyjasnilem co mialem. Odpowiadajac na pytanie o dscordzie chodzilo mi glownie ze odpisuje i jestem aktywny caky czas na discord to tez nie jest klamanie jak ktos sie do mnie odoluje albo pinguje odpisuje odrazu wiec jestem zawsze dostepny. A na chacie w mc jak jestem bardzo duzo sie udzielam czy pisze na różne tematy nic z tych rzeczy ktore napisalem nie jest klamstwem. Podsumowując bana na dluzej niz do wyjasienia nie mialem😄

  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum
22 godziny temu, weroniczqaaa napisał:

Pod statsami masz widoczne 2 bany i aż 12 upomnień, co raczej nie jest plusem pisząc podanie na moderatora chatu.

Gracz dostał większość upomnień w trakcie, kiedy pewien jegomość włamał się na jego konto, jednego muta i jednego bana dostał ode mnie w tamtej chwili. Kilkadziesiąt sekund później dostał ode mnie wiadomość na discordzie informującą o zaistniałej sytuacji.

Przede wszystkim nie należy się kierować tamtymi statystykami, ponieważ dopiero my posiadamy pełny wgląd do tego, a niestety jest pewien błąd i nawet jak upomnienie będzie wycofane to tam wciąż widnieje. Reasumując kartoteka gracza jest zdecydowanie mniej bogata niż w statystykach dostępnych dla gracza widnieje

Edytowane przez annaisforgotten
  • Superka 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, annaisforgotten napisał:

Gracz dostał większość upomnień w trakcie, kiedy pewien jegomość włamał się na jego konto, jednego muta i jednego bana dostał ode mnie w tamtej chwili. Kilkadziesiąt sekund później dostał ode mnie wiadomość na discordzie informującą o zaistniałej sytuacji.

Dziękuję annaisforgotten  za rozjaśnienie sytuacji, zapomnialem o tym❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum
1 minutę temu, kr0weczka napisał:

Dziękuję annaisforgotten  za rozjaśnienie sytuacji, zapomnialem o tym❤️

Od tego tutaj jestem - a że doskonale wiem, co miało miejsce, powody mutów, banów i upomnień zawsze mogę sprawdzić, a że staram się być sprawiedliwa to nie powinieneś być stygmatyzowany z powodu bana profilaktycznego w momencie włamania i drugiego, który właściwie nie był banem danym w wyniku ukarania. Mute to wytłumaczyłam, a gdyby wszystkie upomnienia z czasu włamania zdjąć to też czyściutko by się zrobiło. Sprawdzanie przewinień zostawmy Administracji.

  • Superka 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia Administratora!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...