Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zre_Koperek
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez KrychaMieczXD,

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: Zre_Koperek
2. Wiek17
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]Tak.
3a. Czy posiadasz Discord, jeżeli tak to podaj nazwę użytkownikaZre_Koperek
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?Na serwerze RealCraft gram od 2020 roku z przerwami. Od lutego tego roku ponownie zaczęłam aktywnie grać.
5. Jeżeli grałeś wcześniej na innym/innych nickach i je pamiętasz, to wymień je tutajNie grałam na innych nickach.
6. Ile czasu będziesz mógł/mogła poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: 21h-49h
- TeamSpeak3: 14-21h
- Discord: Na discordzie jestem aktywna 24/7
- Forum: 7-21h
7. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? [/stats - dowód ss]: 117h 25min
8. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? [jeżeli tak, to prosimy o podanie powodów]: Tak, raz byłam karana na serwerze banem permanentnym lecz został on zdjęty na tej samej edycji.
9. Parę zdań o sobie [minimum 8 zdań]: Hejka! Nazywam się Julia, jestem uczennicą 3 klasy technikum hotelarskiego. Uwielbiam rysować, uprawiać sport (szczególnie siatkówkę lub hokej), spędzać czas na dworze czy jeździć na różne wyjazdy (w miarę moich możliwości). W wolnym czasie czytam książki, oglądam filmy/seriale, gram w gry komputerowe oraz spędzam czas aktywnie na dworze. Jestem osobom dosyć spokojną, umiem się dogadać z każdym (jestem komunikatywna), nie jestem osobom problemową więc umiem rozwiązać każdy problem oraz oddać sensowną odpowiedź która zadowoli każdą grupę odbiorców. Wiele osób z RealCraft kojarzy mnie dobrze z rangi ModChat jak i za gracza. Lubię nadawać sobie cele do których małymi kroczkami staram się dążyć. Stale udoskonalam się w tym co lubię robić. Jestem też osobom chętną do nauki oraz próbowaniem różnych nowych rzeczy. Uważam, że jestem też osobom kreatywną oraz twórcza co jest dobrą cechą, a jeśli mowa o dobrych cechach to jestem też zawsze pogodna i uśmiechnięta. Staram się nie podchodzić do niczego gdy wiem, że zrobię to niedokładnie.
10. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?Tutaj się trochę rozpisze. Pisze podanie kolejny raz, z myślą, że teraz mi się uda i będę na randze już na stałe. Uważam, że nadaję się na rangę ModChat z wielu powodów, między innymi takimi jak: Jestem osobom pomocną, dlatego mogłabym poradzić sobie z każdym typem gracza, potrafię dojść do rozwiązania każdego problemu jak i konfliktu. Jestem cierpliwa, co wiąże się z tym, że łatwo mi skupić się na pilnowaniu chatu i odpowiadaniu graczom na pomocy. Z rangi ModChat znam prawie wszystkie komendy administracyjne potrzebne mi do nadzorowania rozgrywki graczy. Chciałabym wspomnieć o tym, iż na randze sprawowałam się doskonale, więc mam potrzebne doświadczenie które myślę, że ułatwi prace mi jak i reszcie administracji. Jak już wspomniałam wyżej w punkcie 9. nie jestem osobom problemową, więc nie będzie problemu z rozwiązywaniem konfliktów jak i pomocy z tymi najtrudniejszymi przypadkami. Dobrze sobie radze w grupie jak i sama. Postanowiłam spróbować dołączyć ponownie do szeregów administracji, jak już pisałam, osiągam cele na których mi zależy. Ranga ModChat ma za sobą wiele cudownych wspomnień i chciałabym tworzyć kolejne w gronie administracji i móc pomagać graczom, tak jak robiłam to jeszcze za rangi i dawało mi to dużo szczęścia. Czasy ModChat'a to był cudowny etap w moim życiu i za wszelką cenę chciałabym wrócić do tych czasów.
11. Czy przewidujesz w przyszłości możliwość awansu na rangi wyższe?Jeśli byłaby taka możliwość, to oczywiście.
12. Jakie jest Twoje doświadczenie? [nie tylko serwery MC, a także inna działalność w Internecie]: Byłam w administracji na mniejszych serwerach minecraft i discord. Jak już pisałam mam doświadczenie na randze ModChat.
13. Jak oceniasz znajomość serwera i jego mechanik? Jesteś na bieżąco z nowościami?: Aktualnie oceniam na bardzo dobrą, znam mechaniki także bardzo dobrze i na bieżąco zapoznaje się z różnymi nowościami.
14. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?Bardzo mi zależy na tej randze, nie tylko po to aby mieć prefix, ale po to by na nowo "zapoznać" się z ludźmi w szeregach jak i poznać te nowe osoby w administracji. Chciałabym znowu pomagać graczom jak tylko potrafię, nadzorować chat i rozgrywkę, być częścią tej społeczności na nowo.
15. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?9.5/10 czasem popełniam błędy ale staram się uniknąć tego.
16. Czy posiadasz schorzenia typu dysleksja, dysgrafia lub inne podobne?Nie.
17. Czy znasz regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [tak/nie]: Tak.
18. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami administratora na TeamSpeak3? [tak/niezupełnie]: Tak.
19. Czy potrafisz zachować spokój w każdej sytuacji? Potrafił[a]byś poradzić sobie z każdym typem Gracza?Jestem pewna, że poradziłabym sobie z każdym typem gracza, zachowując przy tym spokój i opanowanie.
20. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Discord/Forum? [tak/nie]: Nie posiadam.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

stats.png

  • Superka 3
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

Wraz z zarządem aktualnie nie mamy do Ciebie zaufania. Widzimy, że zależy Tobie na dostaniu się do Administracji, ale Twoje podejście do niektórych osób budzi w nas wiele wątpliwości, przez co trudno jest nam dać Tobie kredyt zaufania.
Podanie odrzucam.

  • Superka 2
  • Przytulas 1
  • Sad 2
  • Thinking 2

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

podanie_odrzucone.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...