Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kret0slaV


Kret0slaV

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerzeKret0slaV

2. Wiek: 18 lat


3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak


3a. Czy posiadasz Discord, jeżeli tak to podaj nazwę użytkownika: dzwon_mi_krecik


4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Grałem na serwerze 2 lata temu pod nickiem BlackHand, zanim kupiłem Minecrafta Premium. Nie pamiętam, ile miałem wtedy godzin przegranych. Obecnie wróciłem tydzień przed obecną edycją, ale miałem 28 dni przerwy spowodowane służbą wojskową.

5. Jeżeli grałeś wcześniej na innym/innych nickach i je pamiętasz, to wymień je tutaj: BlackHand


6. Ile czasu będziesz mógł/mogła poświęcić tygodniowo na:
-Serwer: 20-25 godzin
-TeamSpeak3: 12-15 godzin
-Discord: 12-15 godzin
-Forum: 5-7 godzin
 


7. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? [/stats - dowód ss]: 38 godzin image.png.20f3a6c53e8a638d56b4355c2f7cfbfa.png


8. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? [jeżeli tak, to prosimy o podanie powodów]: Nie, nigdy nie otrzymałem bana.


9. Parę zdań o sobie [minimum 8 zdań]:

Mam na imię Kacper i jestem uczniem technikum o profilu programista. Interesuję się nie tylko programowaniem, ale także wojskiem. Jestem żołnierzem po 28-dniowym podstawowym przeszkoleniu wojskowym, a aktualnie staram się zostać żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej. Moją pasją są także motocykle – uwielbiam jeździć i zgłębiać wiedzę na temat różnych modeli oraz ich mechaniki. Fascynuje mnie wolność, jaką daje jazda na motocyklu, oraz możliwość odkrywania nowych miejsc. Minecraft jest jedną z moich ulubionych gier, w której spędzam dużo czasu, rozwijając swoje umiejętności w budowaniu oraz strategii. Jestem odpowiedzialny, sumienny i staram się pomagać innym graczom w każdej sytuacji. Cenię sobie dobrą organizację i współpracę, co na pewno wynika z mojego doświadczenia wojskowego. Oprócz gry i motoryzacji, interesuję się również sportem, szczególnie bieganiem i treningiem siłowym. Zawsze staram się być spokojny i opanowany, co pomaga mi w skutecznym rozwiązywaniu konfliktów.


10. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?:

Jestem aktywnym graczem na serwerze, który dobrze zna jego mechaniki i zasady. Mam doświadczenie w pracy z innymi graczami, a także jestem odpowiedzialny i cierpliwy. Dzięki mojemu wojskowemu przeszkoleniu potrafię działać pod presją i radzić sobie w trudnych sytuacjach. W wojsku nauczyłem się dyscypliny, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole, co przekłada się na moje podejście do gry i współpracy z innymi graczami. Potrafię zachować spokój nawet w najbardziej stresujących momentach oraz podejmować racjonalne decyzje. Moja obecność na TeamSpeak3 i Discordzie jest regularna, więc mogę służyć pomocą zarówno na serwerze, jak i poza nim. Chciałbym wnieść pozytywny wpływ do Administracji i pomóc w utrzymaniu porządku, wykorzystując moje doświadczenie zarówno z gier, jak i z wojska.


11. Czy przewidujesz w przyszłości możliwość awansu na rangi wyższe?Tak, jeśli będzie taka możliwość, to z chęcią przyjmę większą odpowiedzialność.


12. Jakie jest Twoje doświadczenie? [nie tylko serwery MC, a także inna działalność w Internecie]: Mam doświadczenie jako moderator na innych serwerach Minecraft, a także prowadziłem kilka mniejszych serwerów dla znajomych. Ponadto jestem aktywny na różnych serwerach discord  gdzie moderowałem dyskusje.

13. Jak oceniasz znajomość serwera i jego mechanik? Jesteś na bieżąco z nowościami?: Znam mechaniki serwera w stopniu dobrym, ale staram się cały czas dopracować swoją wiedzę, by jeszcze lepiej rozumieć wszystkie aspekty rozgrywki. Regularnie śledzę nowości i zmiany, które pojawiają się na serwerze, aby być na bieżąco i móc skutecznie pomagać innym graczom.


14. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: Motywuje mnie chęć pomocy innym graczom oraz utrzymania porządku na serwerze. Lubię angażować się w społeczność i uważam, że mam odpowiednie umiejętności, by wspierać Administrację.


15. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?: Oceniam swoją znajomość ortografii i interpunkcji w stopniu dobrym. Mam dysortografię, ale pracuję nad nią od wielu lat, co pozwala mi unikać większości błędów i dbać o poprawność językową.

16. Czy posiadasz schorzenia typu dysleksja, dysgrafia lub inne podobne?: Tak, dysgrafia oraz dysortografia


17. Czy znasz regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [tak/nie]: Znam częściowo Regulamin oraz Taryfikator Kar, ale nie znam ich w całości. Nie widzę jednak problemu, aby popracować nad tym i uzupełnić swoją wiedzę w tym zakresie.


18. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami administratora na TeamSpeak3? [tak/niezupełnie]: Niezupełnie, głównie korzystam z Discorda. Mam podstawową znajomość narzędzi administracyjnych na TeamSpeak3, ale jestem gotów poświęcić czas na naukę i doskonalenie swoich umiejętności w tym zakresie, aby w pełni sprostać wymaganiom roli administracyjnej.


19. Czy potrafisz zachować spokój w każdej sytuacji? Potrafił[a]byś poradzić sobie z każdym typem Gracza?: Tak, potrafię zachować spokój w każdej sytuacji. Moje doświadczenie wojskowe nauczyło mnie radzenia sobie w stresujących warunkach oraz skutecznego rozwiązywania problemów. Jestem w stanie poradzić sobie z różnymi typami graczy i konfliktem, dbając o sprawiedliwość i dobrą atmosferę na serwerze.


20. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Discord/Forum? [tak/nie]: Tak, posiadam rangę administracyjną na serwerach, które prowadzę ze znajomymi, oraz na serwerze klanowym w grze World of Tanks.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Superka 5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Graliśmy jeszcze razem w ekipce 2 lata temu, byłeś pozytywnie nastawioną osobą, co też po długim czasie braku kontaktu się nie zmieniło. Tutaj wielką odwagą było przyznanie się do zaburzeń z grupy dysleksyjnej - spora część osób stara się to ukryć, niemniej zapominając o tym, że jeżeli tego nie napiszą - wciąż to widać. Mimo Twoich trudności widzę, że włożyłeś ogrom siły w ćwiczenie i naukę poprawnego pisma i składania zdań, co zresztą najprościej w świecie widać. Wypowiadasz się dojrzale, zdania z wykorzystaniem dużego zasobu słów, a co ważniejsze - są spójne, czego oczekuje się właśnie u osoby odpowiadającej graczom na pytania. Z racji zauważalnej chęci rozwoju zarówno osobistego jak i siebie samego i serwera dałabym Ci kredyt zaufania na mój głos na tak.

  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia Administratora!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...