Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

pankofranko
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez annaisforgotten,

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: PankoFranko
Nick Administratora, który banował: annaisforgotten
Kiedy to się stało?: 15 09 2024  godz 13: 37
Opis sytuacji: Dzien dobry chciałbym sie odwołac od ban który dzis dostałem za auto-clicka . jest to nie słuszny ban ponieważ miałem duze lagi i podczas gdy zabijałem kurczaki dostałem jednego i wyglądało to na killa-aure połączoną z auto clickerem . 

Jestem naprawde zdruzgotany tym banem i chciałbym jak najszybciej go sie pozbyc 
Screen banaimage.thumb.png.bb0d4085a872b06f23f0e0a7fcb7ff5e.png

Edytowane przez pankofranko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż byłem na serverze w momencie całego zajścia to wypowiem się. Zostałeś wzięty na sprawdzanie przez anię i podczas tego sprawdzania przyznałeś się, do używania czitów, a i mówiłeś też że masz bana na dsc. Nie tolerujemy cziterów na naszym serverze, wiec jeśli masz zamiar tu dalej grać to usuń te czity i nie psuj nam rozgrywki. Przemyśl swoje zachowanie w przeciągu tych 5 dni. 

 

Jestem na nie.

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cie eryter , też nie lubię cheaterów ale ja miałem ogromne lagi po 209pingu i to wyglądało na autoclickera , i sam myślałem że mi się na lunar clieny coś włączyło 

Edytowane przez pankofranko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Decyzja
Mod Forum

Sam się przyznałeś, plus były przesłanki do Twojego sprawdzenia, a ping, do którego mam wgląd był na tyle niski, że o jakiś lagach to możemy zapomnieć.

21 godzin temu, pankofranko napisał:

podczas gdy zabijałem kurczaki dostałem jednego i wyglądało to na killa-aure połączoną z auto clickerem

Łooo co to to nieeee, obserwowałam Ciebie przez jakiś czas (właściwie z pół godzinki można liczyć) i ani razu Cię nie zlagowało, więc z Twoim tłumaczeniem to trochę lipa wyszła. Proponowałam rozmowę na discordzie, powiedziałeś że masz bana, więc zaproponowałam TS3. To, że nie chciałeś porozmawiać to była tylko i wyłącznie Twoja decyzja.

A tak nawiać się w analizę, pisząc 

21 godzin temu, pankofranko napisał:

Jestem naprawde zdruzgotany

jest to sformułowanie podchodzące pod manipulacje emocjonalną, nie wiem co chcesz tym uzyskać (joke) 

21 godzin temu, pankofranko napisał:

chciałbym jak najszybciej go sie pozbyc

ale przyznałeś się do cheatów, więc zgodnie z regulaminem i taryfikatorem dałam Ci bana.

Ban 5 dni za przyznanie się 

Ban 10 dni za wykryte cheaty/logout/brak współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...