Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

weroniczqaaa


weroniczqaaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: weroniczqaaa
2. Wiek: 16 lat ukończę 22 września
3. Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak, posiadam sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3.
3a. Czy posiadasz Discord, jeżeli tak to podaj nazwę użytkownika: weroniczqaaa
4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: Na serwerze gram już około 4 lat z przerwami
5. Jeżeli grałeś wcześniej na innym/innych nickach i je pamiętasz, to wymień je tutaj: Nie grałam nigdy na innym nicku
6. Ile czasu będziesz mógł/mogła poświęcić tygodniowo na:
- Serwer: 40 godzin
- TeamSpeak3: 25 godzin
- Discord: 25 godzin
- Forum: 20 godzin
7. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania podania? [/stats - dowód ss]: 280 godzin image.thumb.png.9e780a2d8db8f2fd4527683da26fb007.png
8. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze banem? [jeżeli tak, to prosimy o podanie powodów]: Nie, nie byłam nigdy karana banem.
9. Parę zdań o sobie [minimum 8 zdań]: Hejka!! Mam na imię Weronika. Mieszkam w województwie Wielkopolskim a dokładniej w Poznaniu. Interesuję się łyżwiarstwem figurowym, fryzjerstwem oraz medycyną. Uczę się w liceum na kierunku biol-chem-ang aktualnie jestem w 3 klasie. Poza szkołą uwielbiam spędzać czas ze znajomymi, z moim kotem oraz grając na serwerze. Od około roku pracuje w salonie fryzjerskim i bardzo dobrze radzę sobie z kontaktem z klientami, dobry kontakt z klientami moim zdaniem jest również dużą zaletą starając się o rangę ModChata. Po liceum planuje rozpocząć pracę w centrum powiadamiania ratunkowego i w ten sposób uzbierać pieniądze na studia medyczne. Na co dzień jestem osobą miłą, optymistyczną, sympatyczną uśmiechniętą i pomocną, uwielbiam pomagać innym, ponieważ nie chcę aby czuli się w sposób w jaki ja się kiedyś czułam. Bardzo chciałabym zostać kardiochirurgiem lub chirurgiem ogólnym, uważam że obie te rzeczy są bardzo interesujące i uwielbiam uczyć się o medycynie oraz oglądać seriale medyczne. Może niektórzy pamiętają mnie z czasów gdy byłam ModChatem, z rangi musiałam niestety odejść z powodu problemów w życiu prywatnym, musiałam poukładać sobie w życiu kilka rzeczy i wyjść na prostą drogę z tym jak się czułam. Jestem w 100% gotowa aby wrócić do Administracji i pomagania graczom.
10. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Jak już pisałam, uwielbiam pomagać innym oraz jestem osobą, która potrafi nawiązać kontakt z każdym oraz rozwiązywać spory pokojowo.
11. Czy przewidujesz w przyszłości możliwość awansu na rangi wyższe?: Czy przewidujesz w przyszłości możliwość awansu na rangi wyższe?: Tak, jeżeli nadarzyłaby się taka okazja, to bardzo chętnie awansowałabym na wyższe rangi.
12. Jakie jest Twoje doświadczenie? [nie tylko serwery MC, a także inna działalność w Internecie]: Uważam, że moje doświadczenie jest na wysokim poziomie jeżeli chodzi o serwery oraz działalność w internecie.
13. Jak oceniasz znajomość serwera i jego mechanik? Jesteś na bieżąco z nowościami?: Jesteś na bieżąco z nowościami?: Moim zdaniem moja znajomość serwera oraz jego mechanik, jest na wysokim poziomie. Jestem na bieżąco z nowościami oraz staram się na bieżąco śledzić serwerowe social media
14. Co zmotywowało Cię do starania się o rangę w Administracji?: Zmotywowała mnie częsta gra na serwerze, chęć niesienia pomocy graczom oraz wsparcie serwera w jak najlepszy możliwy sposób.
15. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?: Moją znajomość ortografii i interpunkcji uważam za bardzo dobrą.
16. Czy posiadasz schorzenia typu dysleksja, dysgrafia lub inne podobne?: Nie, nie posiadam.
17. Czy znasz regulamin, a także Taryfikator Kar, który znajduje się na Forum? [tak/nie]: Tak, znam.
18. Czy potrafisz posługiwać się narzędziami administratora na TeamSpeak3? [tak/niezupełnie]: Tak
19. Czy potrafisz zachować spokój w każdej sytuacji? Potrafił[a]byś poradzić sobie z każdym typem Gracza?: Uważam że poradziłabym sobie z każdym typem gracza.
20. Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/TeamSpeak3/Discord/Forum? [tak/nie]: Nie, nie posiadam żądnej rangi administracyjnej na innych serwerach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Podanie mega fajnie napisane. Nie mam nic do zarzucenia. Liczę na to, że administracja przymknie oko na wiek (brakuje 1 dnia wraz z końcem rekru)

Trzymam kciuki. Powodzenia!

  • Superka 1

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy ... :D

 

- Myślę iż administracja mogłaby przymknąć oko na twój wiek. Chociaż jedno z podań gdzie brakowało miesiąca komuś zostało odrzucone.

- Twoje podanie jest ładne rozpisane i dajesz się tym podaniem lepiej poznać a to jest ważne.

- Byłaś już ModChatem i pamiętam Cię na tym stanowisku radziłaś sobie bardzo dobrze.

- Minusów osobiście nie zauważyłem.

 

Powodzenia, jestem na TAK

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia Administratora!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...