Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ZombieDexter


ZmK

Wyróżnione odpowiedzi

1.Twój nick: @ZmK
2.Nick osoby oskarżonej: @zombiedexter
3.Miejsce wydarzenia: Serwer MineCraft oraz Ts3.
4.Data i godzina wydarzenia: Od kilku dni.
5.Proponowana kara: Blokada według taryfikatora, BlackLista,

6.Opis sytuacji: 
- Od kilku dni Użytkownik pod nickiem: ZombieDexter prowokuje graczy, scamuje oraz okłamuje nie tylko użytkowników RC ale także Administrację. Podczas gdy zostałem okradziony " Sprawa już wyjaśniona " To ZombiDexter cały czas przekręcał zdania. Miał dowody które mógłby wcześniej sprawę rozwiązać ale powiedział, że usunął. Kolejnego dnia znów doszło do sprzeczek przy czym przyznał się, że filmiki ma w koszu nie usunięte a dnia poprzedniego stwierdził przy Administracji, że nic nie nagrywał i filmiki usunął. Kolejnym zarzutem jest prowokacja graczy na serwerze przy czym w późniejszym czasie odwraca kota ogonem i udaje niewiniątko. Przykład: Podarował mi beacona twierdząc, że to jest prezent. Po jakimś odstępie czasowym mieszczącym się w 15 minutach. Napisał na chacie, że go okradłem z beacona robiąc aferę na cały chat. Kolejną sprawą jest okłamywanie SModeratora @Gangsta_ który jak widać też miał tego wszystkiego dość. Rozumiem, że to jest młoda osoba. Ale po swoim zachowaniu tak wiele spraw namieszał .. że to szok. Próba wrobienia patelni w kradzież przy czym nie chciał ukazać dowodów w postaci logów bądz sprawdzenia przez Administrację. Owszem, dostał bana za brak współpracy lecz to za mało. Dnia dzisiejszego wszedłem na serwer i znów afera się zaczęła kręcić. Napisałem do niego, że nie jestem " dzieckiem " Wytłumaczyłem mu gdzie pracuję i czym się zajmuje oraz oznajmiłem, że mogę podesłać zdjęcia. To ten na cały chat napisał, że mnie zgłosi za wysyłanie nudesów i pisani zboczonych tekstów ... No ludzie proszę was.. byłem o mało, żeby mu coś powiedzieć prosto w twarz. Kolejna sytuacja jest taka, że cały czas mi ubliżał przy @ChildOfTheSun która w tym czasie była na ( /pomoc ). Czepiał się mojej rodziny, twierdził, że jestem biedakiem. No przepraszam was.. leczy czy to już nie jest przesada? Moim zdaniem taka osoba powinna zostać odcięta od społeczności. Miesza, wrabia, okrada, okłamuje, odwraca kota ogonem a na końcu wychodzi z tego cało. To już jest przesada.

7.Dowody: Nie mam w postaci SS ponieważ, od razu po całej sytuacji poszedłem pisać skargę. Moimi naocznymi świadkami może być @MrMisiek oraz @ChildOfTheSun Jak i również @D_jak-dudka @Gangsta_ @patelnia_exe KiroTM.

** @zombiedexter został poinformowany o napisaniu na niego skargi **


'Lepiej, żeby nienawidzili Cię takim jakim jesteś, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będziesz.' ~~ Kurt Cobain.
'Czasami coś w nas umiera i nie chce zmartwychwstać' ~~ Kurt Cobain.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze Minecraft ZombieDexter rzeczywiście robił zamieszanie. Jestem za przyjęciem skargi, gdyż uważam że na tym serwerze jednak ludzie chcą sobie odpocząć od realiów normalnego życia a nie być wyzywanym.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przez ostatni tydzień na serwerze, ale ciągle słyszałem skargi od innych członków Administracji oraz Graczy. Nie jestem pewien, czy BlackLista byłaby możliwa, ale ZombieDexter powinien być ukarany.

  • Superka 3

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem swiadkiem zachowan ZombieDextera, wrabial mnie ze to ja okradlem ZmKa po czym nie chcial dac dowodow (nie zrobilem tego....) ze to ja zrobilem oraz klamal duzo razy, napisalem na chacie ze ZmK zglosil Zombiego to Zombie zaczal wypisywac mi na msg ze jest na mnie tez skarga..... BL to bedzie odpowiednia kara.....

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...