Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

buperson_

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego:buperson_
Nick Administratora, który banował𝙺𝚘𝚛𝚒𝚔𝚜𝚜𝚜

Długość bana: 5 dni 
Kiedy to się stało?8.09.2024 14.18
Opis sytuacji: ..Piszę w sprawie nałożonej na moje konto blokady z powodu używania Feather Client. Na samym początku trzeba przyznać, że tamtego wieczoru nie byłem do końca trzeźwy i świadomy, tego co robię, tak, nie usprawiedliwia mnie to, ale warto to nadmienić. W dodatku chciałbym wyjaśnić, że nie miałem złych intencji ani zamiaru łamania regulaminu. Zapewniam, że nie używałem żadnych modyfikacji, które dawałyby mi niesprawiedliwą przewagę nad innymi graczami. Chcę również zaznaczyć, że w pełni szanuję regulamin serwera i jestem gotów dostosować się do wszystkich zasad, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Zrozumiałem swój błąd i obiecuję, że nie będę używać żadnych zabronionych klientów w przyszłości.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o ponowne rozpatrzenie mojej blokady. Bardzo zależy mi na możliwości dalszej gry na Waszym serwerze, na którym uwielbiam grać, spędzać wolny czas i walczyć na PvP. Z góry dziękuję za poświęcony czas i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Z poważaniembuperson_

Screen bana:

image.png

Edytowane przez buperson_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Przy przyznaniu się do cheatow blokada jest już skracana o 5 dni. Poza tym z powodu bana wypisujesz glupoty na dc. Poza tym pierwszy punkt w regulaminie to: "Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania". 

Pozdrawiam.

  • Superka 1
  • XD 1

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Buperson podpity był trochę i mu się weszło na feathera, nie miał złych zamiarów i chlopak więcej tego błędu nie popełni. Widać  że chłopak żałuje, też ogólnie się ładnie, z sensem się rozpisał. Pozdrawiam

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
18 godzin temu, buperson_ napisał:

Chcę również zaznaczyć, że w pełni szanuję regulamin serwera i jestem gotów dostosować się do wszystkich zasad, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

 

Gotowy powinieneś być już wcześniej, a dokładniej od kiedy rozpocząłeś grę na serwerze. Sprawa z Featherem jest jasna i miałeś świadomość jego używania, a dopóki jest zakazany na serwerze to kary za to będą dalej. Odczekaj swoje i wracaj do gry.

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...