Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dziku

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... Dziku
Nick Administratora, który banował: ... Koriksss
Kiedy to się stało?: ... Dzisiaj okolo godziny 19
Opis sytuacji: ... Pisalismy sobie na czacie z chlopakami, do rozmowy wtracil sie uzytkownik o nicku YO_11Patryk ktory zaczal mnie prowokowac mowiac ze jestem biedakiem bo nie mam premki xdd. Zaczalem mu tlumaczyc ze nie jest mi to potrzebne dlatego nie mam, a on dalej staral sie pokazywac "wyzszosc" bo jest banankiem. W koncu nie wytrzymalem i cos go wyzywalem na czacie za co dostalem muta na  30 minut, nastepnie zaczal on do mnie wypisywac na /msg co mnie zirytowalo, napisalem do niego pare wiadomosci i powiedzial ze robi na mnie ticketa chociaz sytuacja wygladala calkiem inaczej. Uwazam ze sytuacja zostala nieslusznie oceniona gdyz uzytkownik nie dostal zadnych konsekwencji a sam zaczal dymic. Licze na chociaz skrocenie kary, bo akurat sie to pokrylo z resetem surowcowej przez co jestem mocno do tylu. Pozdrawiam i licze na odpowiedz ;))
Screen bana: ...image.png?ex=66df36e7&is=66dde567&hm=47d5e7275b8374f6853a2cd7a1b8b47cbbc1d0c2e136adfde6d8acd5db514dcb&

Edytowane przez Koriksss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

To już nie pierwsza Twoja kara za obrazę gracza, jeśli dobrze widziałem to ta jest już piąta od początku edycji, dlatego też kara jest dłuższa. Nawet jeśli ktoś zaczął to nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ Ty odpowiadasz za to co piszesz do innych, skoro ktoś Cię zaczął obrażać to zamiast robić to samo i narazić się na karę, zgłaszasz to zwyczajnie administracji i czekasz na odpowiedź, bez zgłoszenia nie będziemy ingerować w wasze prywatne konwersację na serwerze, więc skoro tego nie zrobiłeś nie oczekuj, że ktokolwiek wyciągnie z tego konsekwencje. Gdy dostajemy zgłoszenie widzimy zdanie jednej strony i szczegóły takie jak skąd, dlaczego i po co wtedy nie grają roli, jest obraza, to jest też kara. 

 

Za odrzuceniem

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Biorąc pod uwagę twoje wcześniejsze przewinienia, kara jak najbardziej adekwatna

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

image.png

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...