Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

H0rnet3


vRadzix

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: vRadzix
Nick osoby oskarżonej: H0rnet3
Miejsce wydarzenia: Server Minecraft
Data i godzina wydarzenia: 07.09.2024 od 18:44

Opis sytuacji: Zapytałem gracza H0rnet3 na msg czy mogę u niego kopać na BC teraz i odpowiedział po chwili Ta.

Przelałem 40K według cennika na /vw H0rnet3 za 30minut kopania. Przez dłuższą chwile gracz nie odpisywał zauważyłem że robi jakieś losowanie

więc olałem temat chwilowo i poczekałem. Odpisał po czym dodał mnie do działki i zobaczyłem że jest coś nie tak albo z zasięgiem BC albo coś innego ponieważ nie nadawało mi efektu szybkiego kopania. Napisałem więc do tego gracza wiadomość w tej sprawie od tego momentu mnie ignorował a przynajmniej tak się w tym momencie czuję czas leci, właściciel działki nie odpisuje więc cóż oto ta skarga.

 

Chciałbym prosić aby administracja zareagowała i abym mógł odzyskać 40.000$.

Dowody: W załączniku są SS niektóre. No nie mam więcej ale po chwili zdałem sobie sprawę że może to się skończyć napisaniem przeze mnie skargi.
Najważniejsze w tej kwestii jest tak naprawdę czas widać sporą różnicę czasową od tych SS'ów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024-09-07_18.45.11.png

2024-09-07_19.00.46.png

Edytowane przez vRadzix
Pomieszane SSy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mod

Hej, gadałem z Hornetem na temat tej sprawy i powiedział, że nie widział wiadomości od Ciebie, z racji tego pieniądze zwrócił dwukrotnie (80,000$, które masz już na swoim koncie).
Pieniądze zostały zwrócone, więc skargę odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mod

skarga_gracz_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...