Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mistero25

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...
Nick Administratora, który banował: ...
Kiedy to się stało?: ...
Opis sytuacji: ...
Screen bana: ...

Nick zbanowanego: Mistero25
Nick Administratora, który banował: Nolifequ
Kiedy to się stało?: dnia 5 września 2024 koło godziny 21
Opis sytuacji: Administrator wyżej wymieniony wystawił bana za MK bezpodstawnie po moim wyjściu z servera po godzinie 19. Jego niekompetencja na danym stanowisku wynika z tego że nie zauważył iż wczoraj zaprosiłem kolegę na server i razem z nim grałem i pomagałem z startem, poradami, materialnie oraz pomogłem z utworzeniu działki koło mnie. Prosiłbym o rozpatrzenie. 
Screen bana: ...

Zrzut ekranu (1).png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Czasem bywają komplikacje, trzeba ruszyć główką i każdy sobie poradzi, po prawej stronie na discordzie masz listę dostępnych administratorów, możesz napisać, do któregokolwiek chcesz, jak nie to, to również możesz wbić na ts3 i poprosić o pomoc, zazwyczaj jest tam ktoś kto mógłby Ci pomóc, nie musisz od razu zarzucać niekompetencji, taka rola administratora, a sprawę należy wyjaśnić, opisałeś swój problem i odpowiednio zostanie rozwiązany, jak nie tutaj to na discordzie, podaj mi nick jaki masz na dc, to zweryfikuję Cię ręcznie 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Z tego co widzę, jesteś już zweryfikowany, także zrób ticket i wyjaśnij sprawę. Na przyszłość też aby skontaktować się z administracją w tickecie nie musisz się weryfikować, klikasz kanał "pomoc serwerowa" i tam tworzysz ticket. 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Sprawa rozwiązana, gracz otrzymał unbana

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...