Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pytanie dnia 04.09.2024 [#86]


aversh

Wyróżnione odpowiedzi

Pytanie Dnia

 


 

Jakiego supermarketu najbardziej nie lubisz i dlaczego?

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronki, z dwóch podstawowych i najbardziej znanych powodów:

  1. Syf, palety na środku sklepu i ciasnota,
  2. Kilometrowe paragony. 

A szkoda, bo niektóre biedronkowe produkty lubię, ale zakupy to udręka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KidMod

Podzielam zdanie innych. Biedra bo dłuuuuugie paragony+ właśnie palety. U mnie w biedrze jest 5 kas ale jedna tylko otwarta.

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się podpinam do tego że nie lubie biedronki, nie lubie przez to że stary baby mi pod uchem gadają że nie moge kupić alkoholu czy papierosów bo nie mam 18, tymczasem u mnie w tym roku czeka 21 lat (zrzędliwe baby bo wyglądam bardzo młodo i każdy praktycznie każdego zna xd)

Edytowane przez Kadrianow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...