Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PoppedByKoala


koala_69
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Koriksss,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...PoppedByKoala
Nick Administratora, który banował: ...Koriksss
Kiedy to się stało?: ...godzina 21, data 23.08.2024
Opis sytuacji: ...dostalem bana nieslusznie, poniewaz gracz mnie dodal do dzialki a ja mu wzialem itemy, uwazam ze nie powinno byc za to bana bo to on mnie dobrowalone dodal.
Screen bana: ...image.thumb.png.984620314096724d9e24cf41a051befb.png

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
  • Decyzja
Admin Forum

Tak jak masz w powodzie bana, zgłoś się na discorda lub ts3 i tam wyjaśnimy sytuację. 
IP do ts3: ts.realcraft.pl 
Discord: https://discord.gg/realcraft

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Koalo

Dodałem cię dobrowolnie jako pomoc w przekopaniu działki za fajne pieniążki. Wyszedłem z serwa o czym dałem Ci znać a ty specjalnie dopytywałeś do ktorej mnie nie będzie więc wiadomo co miałeś w głowie od początku. Wiadomka że nie powinienem zaufać do końca ale cóż, dobry chłopak ze mnie, za bardzo ufny i dostałem za swoje. A za branie a wręcz kradzież itemów to jak najbardziej ban do wyjaśnienia jest słuszny. Nie chcę psuć ci edycji już 2 dnia. Wystarczy że oddasz co zabrałeś i się dogadamy. 😀

Edytowane przez Wiciuu2137
Błędy
  • Superka 2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...