Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gość dyinqxlol
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez berkowskyy,

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dyinqxlol

Nick zbanowanego: dyinqxlol
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało?: wczoraj wieczorem
Opis sytuacji: Bardzo żałuje nie wiedzialam ze w tym txt sa jakies cheaty gram juz dlugo na tym serwerze i nigdy nie mialam zadnych niedozwolonych modyfikacji poniewaz zalezy mi aby grac uczciwie i nie psuc innym rozgrywki bede bardzo wdzieczna za skrocenie bana i na pewno nie pozalujecie. txt zostanie usuniety a ta sytuacja juz sie nie powtorzy. dzieki i prosze o wyrozumialosc
Screen banaimage.thumb.png.b175fa52f040b446eb5e3954d1d08103.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Znam dyinq od bardzo dawna i wiem, że nigdy nie posiadała niedozwolonych modyfikacji. Myślę, że za głupią drobnostkę, o której nawet nie wiedziała, nie powinna zostać tak surowo potraktowana i warto dać jej szansę. Jest stałym graczem i myślę, że będzie jej miło, jak chociaż otrzyma skrócenie kary.

  • Idk 1
  • Mrozi 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

Może i byłbym skłonny skrócić blokadę, ponieważ samo txt z użyciem zbroi dla mnie nie jest jakimś game changerem, natomiast otrzymałem nagranie, z którego widać, że korzystałaś z Doomsdaya po wystartowaniu edycji. Mimo, że było to na innym serwerze, to korzystałaś już z jakiś modyfikacji, które u nas są kategorycznie zabronione.

 

Dodatkowo nie straciłaś działki ani punktów PvP, więc jedynie otrzymałaś blokadę, która została wydana słusznie i nie widzę podstaw do jej zdjęcia.

  • Superka 1
  • Sad 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

  • Superka 1
  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...