Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Bug z łowieniem


eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: eryter22
Miejsce występowania błędu: Server minecraft
Opis problemu: Podczas łowienia wędką, czasami dzieje się tak, że widać, że ryba podpływa w kierunku spławika i zamiast zanurzyć spławik, to wraca spławik do wędki nie zatapiając się. Ten bug utrudnia łowienie, nie ma znaczenia czy łowi się w łódce czy bez. Gram na wersji 1.21, ale na starszej wersji też tak się dzieje. zaobserwowałem na czacie, że nie tylko mi się tak dzieje, dlatego zgłaszam ten bug na forum. Łącznie naliczyłem w ostatnim czasie 3 inne osoby które pisały o tym bugu na czacie, jedną z nich była @Esmeralda, która na mc ma nick Esmeralda2114.  Na pewno nie chodziło tu o antyafk, bo przy antyafk łowieniu jest komunikat na chacie by się poruszyć, a w tych przypadkach nie było tego komunikatu. 
Dodatkowe SS'y: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobrzatekk napisał:

też to miałem i wystarczy się poruszyć łodką, do odrzucenia

Jak już napisałem w zgłoszeniu, nie ma znaczenia czy się jest w łódce czy bez. Poruszenie łódką czy postacią nic nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest też swego rodzaju anty-afk? Bo zdania są podzielone w tej kwestii. Wiem, że ogólnie na czacie wyskakuje żeby się poruszyć jak się za długo stoi. Z drugiej strony nawet jak się ruszam to czasem się tak zdarza.
 

Jestem za naprawieniem tego 😌

Edytowane przez karo.
  • Superka 3

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie neutral bo słyszałam że tak się dzieje ale ja osobiście tego nie doświadczyłam 👍

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

To jest specjalny zabieg aby nie było możliwości używania cheatów pod łowienie typu AutoFishing. Mimo, że dla mnie też to jest irytujące, jestem za odrzuceniem, aby praca rybaka mogła być nabijana uczciwie, ponieważ sami wiecie jakie to jest frustrujące, gdy Wasza ciężka praca i czas włożony w pracę jest wyśmiewany przez osoby grające nieczysto. 

  • Przytulas 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2024 o 23:14, WladcaStopy napisał:

Jaki specjalny zabieg Xd specjalny to jest że trzeba się raz na jakiś czas ruszyć, a nie że sam zrywa się spławik bruh

rel władca 

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia Administratora!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...