Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

WoLo
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez berkowskyy,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: WoLo2115
Nick Administratora, który banował:  Koriksss
Kiedy to się stało?: 19.08.2024
Opis sytuacji: Dostałem bana za używanie cheatow, jest to zachowanie nie dojrzałe, niesprawiedliwe, karygodne. Zdałem sobie z tego sprawę i naprawdę żałuje tego czynu gdyż zależy mi na rozgrywce. Jestem osobą na tyle umysłowo rozwiniętą ze nie powinienem używać wspomagaczy za co chciał bym jeszcze raz przeprosić i zapewnić ze to sie wiecej nie powtórzy. Lecz chciał bym zapytać czy jest możliwość odbanowania nawet z deklaracją jeśli popełnię podobny czyn abym został permanentnie zbanowany. Siedzę teraz sporo w domu i naprawdę ten serwer to jedyna rzecz która umila mi czas spędzany w tych czterech ścianach... Nie podejmowałem prób oszukiwania administracji, przyznałem się do zarzuconego mi czynu. Mam nadzieję ze zostanie to wszystko uwzględnione. 
Screen banaimage.thumb.png.f0fb4e2c5c30b59137fbddb4e4a6fdf2.png

  • Like 1
  • Thinking 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje odwołanie pewnie zostanie odrzucone, ponieważ wraz z przyznaniem się do cheatów kara jest zmniejszona o 5 dni. Ale wszystko zależy od administracji.

Ja jestem na nie.

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

Blokadę skracam do 2 dni i przyjmuję twój warunek:

 

Cytat

czy jest możliwość odbanowania nawet z deklaracją jeśli popełnię podobny czyn abym został permanentnie zbanowany

tylko o tyle, że jeżeli będziesz sprawdzany i wynik twojego sprawdzania będzie negatywny (wykryte zostaną jakiekolwiek cheaty używane na serwerze, logout lub brak współpracy) to otrzymasz blokadę permanentną.

  • Superka 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

odwolanie_skrocone.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...