Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SexyKiciaPL


SexyKiciaPL
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez berkowskyy,

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: SexyKiciaPL
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: 17 sierpień ok. 2:10 
Opis sytuacji: Stałem na spawnie podszedł do mnie admin xXOskar i nagle dostałem bana za MK. Nie posiadam multi konta na serverze, na poprzedniej edycji grałem na innym nicku ale to chyba nie ma znaczenia, jako iż edycja jest nowa. Proszę zweryfikować sprawę. Dziękuję, pozdrwiam.
Screen bana

image.png.url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wytłumaczysz nam po co wchodzisz na konta innych osób? I czemu na Twoim IP są konta o nickach Janusz_king, MiLf, xFraniax?

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia szczerze bo nie kojarzę takich nicków, jedyne do czego się mogę przyznać to WikiNieMa__ oraz Piotrinka ale to na poprzedniej edycji, pytanie główne czy te konta grały z mojego IP czy po prostu widać logowanie, bo to różnica. Jakiekolwiek aktywne konto oprócz mojego głównengo (SexyKiciaPL) nie było aktywne na tej edycji aby było zalogowane. 

Edytowane przez SexyKiciaPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

Dobrze, odblokuję Cię na tym koncie, ale tworzenie następnych kont spowoduje powrót bana. Nie wchodź na konta innych ludzi.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...