Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez berkowskyy,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: 09.08.2024 o 20:31 
Opis sytuacji: Dostałem mute prawdopodobnie za pisanie o lagach i o tym żeby otworzyli już /warp s, coś też wspominałem, żeby otwarli nową edycję a tą zakończyli jak mają być ciągle lagi. Rozumiem, że zarówno zarząd jak i administracja dawali z siebie wszystko by wszystkim grało się przyjemnie i żeby wszyscy byli zadowoleni i żeby nie było żadnych błędów. Nie podziewali się też, że taka ilość graczy, jakiej nie było podczas zamkniętych testów nowej edycji, że taka ilość może powodować lagi. Piszę to odwołanie dopiero prawie po tygodniu, bo dopiero teraz to do mnie dotarło. Proszę przynajmniej jak nie o skrócenie muta, to żebym mógł pisać do innych na /msg, bo obecnie moje możliwości sprzedaży/kupna są ograniczone, jak również przykro się robi jak się ktoś z tobą wita i nie można mu odpisać, a nie każdy wie o moim mucie co należy wyraźnie podkreślić. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. 

 

Z wyrazami szacunku

~eryter22
Screen bana

2024-08-09_20_31_49.thumb.png.2fe9c7bafee04d72e8e8530dc8cae7ff.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE XDDD

Człowieku ty się leczyć powinieneś tak toksycznej (bo chyba inaczej się nie da już tego nazwać 🤡) i natrętnej osoby jak ty w życiu nie widziałam. Mute jak najbardziej słuszny i nie zasługuje na skrócenie a bardziej na jakiegoś perma albo dłuższego mute a najlepiej bana. Nie rozumiesz totalnie co się do ciebie mówi SKOŃCZ, PRZESTAŃ albo NIE jak jakieś dziecko max 10 lat. Jak nie umiesz w takie proste rzeczy to cofnij się do postawówki albo wyjdź z domu znajdź znajomych 👍👍👍👍👍

  • Like 2
  • Sad 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryter

Bardzo cię lubię ale sam dwie edycje temu widziałem twoje zachowanie na czacie.

Administracja wielokrotnie upominała Ciebie. Wiele osób wytykało palcami Twoje obleśne teksty. Znajomych, przyjaciół a nawet dziewczynę (sam widziałem Twoje podrywy) łatwiej jest znaleźć w prawdziwym życiu. Zamiast podrywać osoby które mogą być dziećmi zacznij chodzić na jakieś imprezy np. 

Większość bardzo ładnie napisała czani. Ode mnie to taki dodatek do sprawy związanej z Twoją osobą. 

Podsumowując jestem na nie.

Pozdrawiam.

  • Superka 1
  • Like 1
  • Sad 1

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

Możesz teraz żałować, ale kara wydana słusznie. Nie będziemy więcej patrzeć na Twoje wiadomości z przymrużeniem oka. Już wystarczająco dużo pokazałeś przez ostatnie edycje by uznać, że chat nie jest dla Ciebie.

 

Grać graj, ale przyjmij na klatę odpowiedzialność za swoje nienormalne zachowanie. Jeśli po 6 września nic się nie zmieni, to będziemy praktykować te kary dalej.

Winić możesz samego siebie. Tylko i wyłącznie.

  • Superka 2
  • Sad 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

  • Superka 2
  • Like 1
  • Sad 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...