Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Scaut31

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Scaut31

Nick Administratora, który banował: Bvcha/ sprawdzał: Zadumany

Miejsce, w którym została nadana blokada: Serwer minecraft  

Długość bana: tydz. i 2 dni

Kiedy to się stało? :04-02-2020

Opis sytuacji: Do wczeszniejszego podania: nie mam żadnych modifikacji nawet forge'a nie mam, mam tylko optifine chcecie mnie jeszcze raz sprawdzić?

powiedzcie mi wogóle za co ja bana dostałem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostałeś bana więc coś musisz mieć, niedozwolone modyfikacje są wypisane na forum. Pisałeś już poprzednie odwołanie cnie?

 

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Scaut gdybyś może słuchał mnie podczas sprawdzania, to byś wiedział. 

 

Zapytałem się Ciebie wprost, czy korzystasz z jakiegokolwiek macra, odpowiedziałeś że tak i sam stwierdziłeś, że jest to przycisk na myszce, nie żaden program. Mimo wszystko zbanowałem Cię za macro, ponieważ o to byłeś podejrzewany, a do tego powiedziałem Ci, że i tak otrzymujesz tylko bana, ponieważ działki Ci nie usunąłem. Odczekaj spokojnie bana i wróć do gry pamiętając o tym, aby nie korzystać z żadnych modyfikacji, ani nie zmieniać żadnych ustawień w komputerze, które przyczyniłyby się do ułatwienia rozgrywki. 

Odrzucam ponownie. 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

YkO6JlH.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...