Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kryppto1337
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Nolifequ,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: idrowzen
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: 15.08.2024
Opis sytuacjiSzanowna Administracjo RealCraft, zwracam się z prośbą o rozpatrzenie mojego odwołania od bana, który otrzymałem za rzekome nękanie. Chciałbym wyjaśnić sytuację, która doprowadziła do nałożenia na mnie kary. Musiałem coś załatwić w życiu prywatnym i mój brat wbił na mój komputer i napisał ten numer do tej osoby ( nie wiem dlaczego ) miałem ten numer zapisany w notatniku. Mój brat nie miał zamiaru nikogo nękać ani sprawiać problemów. Jestem otwarty na dalsze wyjaśnienia i chętnie porozmawiam o tym na Discordzie, aby rozwiązać wszelkie wątpliwości. Proszę o ponowne rozpatrzenie mojego przypadku, (ponieważ nie myśle, że to jest nękanie) i zdjęcie bana lub skrócenie. Zależy mi na dalszej grze na serwerze ze znajomymi i przestrzeganiu wszystkich zasad. Ostatnio staram się przestrzegać wszelkich reguł panujących na serwerze. Z góry dziękuję za zrozumienie i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam, idrowzen
Screen bana

obraz_2024-08-15_141034480.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Po pierwsze, naprawdę mam braci – dwóch, którzy są dla mnie bardzo ważni. To, że nie znasz mnie ani moich bliskich, nie powinno wpływać na ocenę sytuacji.                                                                                                                                        Po drugie, rozumiem, że możesz postrzegać moje wyjaśnienia jako nieprawdziwe, ale zapewniam, że sytuacja, którą opisałem, miała miejsce. Mój brat nie miał zamiaru nikogo nękać.                                                                                        Na koniec, proszę, abyśmy podchodzili do tej sytuacji z otwartym umysłem. Cenię sobie grę na serwerze i chcę przestrzegać zasad, dlatego jestem otwarty na dalszą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mod

Hej, po wczorajszej sytuacji i po twoim jakże pięknym odwołaniu, pokusiłem się na sprawdzenie wszelkich logów, które posiadam, numer oczywiście zamieniam na "***", z wiadomych powodów, w dodatku nie dość, że numer ten pisałeś na msg na rc'ku kilka razy, to jeszcze postanowiłeś napisać go na czacie ogólnym, a tutaj wstawiam logi!

 

'***' znaleziono w pliku C:\Users\casp2\Desktop\logi\2024-05-18-2.log:
[21:46:35] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [idrowzen -> Tenshi_2958] ***
 

'***' znaleziono w pliku C:\Users\casp2\Desktop\logi\2024-05-18-2.log:
[23:30:17] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [idrowzen -> Tenshi_2958] ***
 

'***' znaleziono w pliku C:\Users\casp2\Desktop\logi\log:
[] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [SVIP] idrowzen: ***
 

'***' znaleziono w pliku C:\Users\casp2\Desktop\logi\2024-08-15-1.log:
[12:37:54] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [idrowzen -> Tenshi_2958] ***

Nie wiem kogo Ty próbujesz oszukać tym bratem, ale oczywiście jestem, za odrzuceniem, a wręcz za przedłużeniem tej kary. Przypomnę, że zostałeś ukarany, bez wiedzy, że robiłeś to wielokrotnie.

  • Superka 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,                                                                                                                                                                                            Zanim zaczniesz oskarżać mnie o coś, co jest nieprawdziwe, chciałbym zwrócić uwagę na kilka faktów.                                    To mój brat, a nie ja, był odpowiedzialny za te wiadomości. To był pierwszy raz, kiedy to się zdarzyło w tej edycji, a on         wysłał to raz, a nie kilka razy, i nie wysyłał na ogólnym czacie, jak sugerujesz.                                                                            Nie rozumiem, dlaczego przytaczasz kilka logów, które w żaden sposób nie potwierdzają twoich oskarżeń.                          Nie próbuję nikogo oszukiwać, a Twoje działania są po prostu nieuzasadnione. Proszę, przestań rzucać oskarżenia na podstawie niepełnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Twoje konto należy do Ciebie i to Ty odpowiadasz za wszystkie treści z niego zamieszczane.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...