Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gość Kajzi_
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Nolifequ,

Wyróżnione odpowiedzi

Gość Kajzi_

Wzór odwołania od blokady:

Nick zbanowanego: Kajzi_
Nick Administratora, który banował:  Korkis
Długość bana: "Do wyjasnienia"
Kiedy to się stało?:  18:16, 11.08.2024
Opis sytuacji: Chat napisal "Kajzi_ siema Qnettt"
Screen bana: Na dole

 

Odowluje sie do bana, ktory dostalem do wyjasnienia. 

Moj nick wczesniejszy to Qnettt. Nie rozumiem powodu bana poniewaz na koncie Qnettt (do ktorego nie mam dostepu) dostalem bana na 2 edycje, i minela edycja zimowa oraz wodna. I tak moim zdaniem tamtego bana dostalem nieslusznie bo zostalem wrzucony do jednego wora z pewna osoba, ale to nie na teraz. Z serwera pewnego na ktorym pelnilem range h@ odszedlem  juz z dobry miesiac temu, wiec nie rozumiem dlaczego moje konto Kajzi_ zostalo walsnie zbanowane, na Qnecie ban minal. Nie mam mnie na durgim serwerze jako adm. A po za tym zawsze mialem norlamne stosunki do was, no moze fakt nie lubilem niektorych osob w administracji, ale nie kazdy musi sie lubic. image.thumb.png.625b6ad934e4af23cf8300a3dad825da.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...