Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Scaut31

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Scaut31

Nick Administratora, który banował: Bvcha/ sprawdzał: Zadumany

Miejsce, w którym została nadana blokada: Serwer minecraft  

Długość bana: tydz. i 2 dni

Kiedy to się stało? :04-02-2020

Opis sytuacji: Dostałem bana za Macro chodź nieznam cheata i tak dostałem bana, a dokładniej dostałem za ,,przycisk snajperski''(na myszce).

Podczas sprawdzania przyznałem sie do używania przycisku, to nie jest żaden program czy coś, to jest dodatkowy przycisk na myszce gamingowej.

Przed zdarzeniem pytałem sie adminstracji (Gangsty) czy on jest dozwolony i powiedziano mi że tak, gdybym wiedział że jest niedozwolony to chyba bym sie nie przyznał, co nie?

 Więc znowu bezpowodu dano mi bana, a starczyło by mi upomnienie jakieś żebym go nieużywał. 

już dobra, moge mieć tego bana, ale bardzo mi zależy żebym na weekend już go niemiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sprawdzi czy masz np. fizyczny doubleclick w myszce, czy jakies inne i to co ty masz. Jednak jeżeli sam się przyznasz kara jest jak najbardziej nadana prawidłowo. Listę niedozwolonych modyfikacji masz na forum.

Edytowane przez Gość
Kropka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedziałem żebyś sobie przeczytał, teraz uważaj:

1) Niedozwolone zmiany w plikach gry oraz w ustawieniach sprzętu (komputera):
- Paczki tekstur z X'Rayem lub ułatwiająca rozpoznanie bloków z mobami (Monster Spawner Cobblestone, itp)
- Boty
- Makro w myszce, klawiaturze lub w zewnętrznym programie
- Multi click - przykład: Double click, itp.
- Cheat Engine”

 

 

to co ważne dla ciebie jest grubsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gangste tak samo obowiązuje ta lista, wystarczyło nie mówić, że posiadasz coś takiego. Możesz złożyć skargę, ale tobie to nic nie da, przynajmniej tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też ciekawy temat do poruszenia, jak się okazuje jeśli masz hajs na fajną drogą myszkę gamingową to nie możesz grać na RCku. Albo przepinaj się na jakąś tańszą za każdym razem jak odpalasz Minecrafta xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Prosiłbym o wypowiedź @Gangsta_ w tej sytuacji.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci napisałem że możesz tego używać to tak czy siak bym to sprawdził ponieważ jesteśmy ludźmi i mamy prawo do błędu a poza tym na forum jest lista niedozwolonych modyfikacji więc powinieneś też sobie ją sprawdzić. 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

YkO6JlH.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...