Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

patrycja_PRO424


Gość patrycja_PRO424
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez berkowskyy,

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja_PRO424


Nick Administratora, który banował: KrychaMieczXD
Długość bana: 6h
Kiedy to się stało?
Opis sytuacji: Administracja niesprawiedliwie wycisz i banuje 2 dziewczyny które wyzywały nas jako pierwsze na chacie ogólnym nie dostały wyciszenia jednak ja która im wtedy nie napisałam nic złego otrzymałam wyciszenie na 15min  po upływie kary napisałam to co te dziewczyny🩷
Screen bana

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Jakiś dokładny opis sytuacji, dowody, coś? W dodatku Tobie kara już minęła, a skoro niesprawiedliwie to skargę możesz napisać w innym dziale, bo z tego tutaj nic nie wyniknie

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

1. Od tak krótkich blokad raczej nie odwołujemy się, oczywiście jest do tego prawo, ale odwołania średnio rozpatrywane są do 24 godzin, więc prawdopodobieństwo, że ban minie przed rozpatrzeniem jest duże. Tak jak w tym przypadku.

2. Twoje zachowanie jak i Twoich kolegów pozostawia wiele do życzenia, analizując Waszą konwersację wszystkie działania podjęte przez Administracje zostały wydane poprawnie. Blokada została wydana prawidłowo. 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...