Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MeHowek
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez berkowskyy,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: MeHowek
Nick Administratora, który banował: annaisforgotten
Kiedy to się stało?: 16.07.2024, około godziny 18:00
Opis sytuacji: W dniu otrzymania bana wróciłem po pracy do domu i wbiłem na serwer (około godziny 17). Wtedy był na nim już mój kolega kamyczek12345pl. Kopał on dziurę pod działką, niespecjalnie się tym przejąłem. Pokręciłem się po działce i warpach przez chwilę. W międzyczasie kolega był przesłuchiwany za używanie wspomagaczy, na początku myślałem że chodziło o sytuację z dnia wcześniejszego, gdzie przypadkiem znaleźliśmy czyiś bunkier na /rtp, ale jednak okazało się że leci sobie na bocie do kopania. Nic o tym nie wiedziałem i na pewno bym mu tego odradził. Wiem że brzmi to absurdalnie, ale nie mam z nim jakiegoś bezpośredniego kontaktu, a on jak się okazało stwierdził że mu się nie chciało kopać :(
Screen bana:
 image.png.01941b38b8cfc5482cfc6c4997b3bfc0.png

Edytowane przez MeHowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

To tak z ciekawości zapytam, cały ogrom osadników też przypadkiem zabiłeś osobiście? Jeżeli już piszesz o czymś, to najlepiej to rozbuduj, ponieważ może nie ty użyłeś cheatu, ale Twój kolega owszem, a to co zrobiłeś po waszym odnalezieniu bazy gracza z mnóstwem osadników jest rozczarowujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień wcześniej teleportowałem się na survivalową używając `/rtp` żeby wykopać lazuryt i redstone. Kopałem się w dół zaraz po teleportacji, pamiętam że to był jakiś lodowy biom. Po wkopaniu się na polecane do lazurytu koordynaty Y kopałem przed siebie tunelem 2x2. Kolega dołączył do mnie później ale nie chciało mu się kopać 2x2 więc kopał 2x1. Potem powiedział na discordzie że słyszy wieśniaków i zaczął kopać się w dół.

Nikt z nas nie używał cheatów, mój kolega do bota się przyznał, ale zarzeka się że Xraya żadnego w tamtym dniu nie miał. Nie wiem czy mu wierzyć czy nie. Ja na 100% niczego niedozwolonego nie używałem. Nigdy.

Dodam że mój kolega to nie jest zbyt otwarty człowiek i niechętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i czynnościami, więc nawet się nie zdziwiłem że nie powiedział mi o bocie.

Bazę zgriefowaliśmy, to prawda. To jest jednak mapa survivalowa, na której PvP jest cały czas włączone i dozwolone. 
Odwołaj się proszę do punktu w regulaminie który decyduje o tym że nie można zabijać czyichś mobów na mapie survivalowej, no ja się nie doszukałem.

Z mojego punktu widzenia jak ktoś coś buduje na mapie survivalowej to musi się liczyć z tym że nic go nie chroni przed innymi graczami. Dlatego ludzie budują bunkry tysiące kratek od spawnu, a nie kolorowe domki 100 kratek dalej. Użyłem komendy /rtp, znaleźliśmy bunkier, wzięliśmy co nie nasze i tyle.
Jeśli jest punkt w regulaminie na to że nie mogłem tego zrobić to zacytuj proszę.

Pozdrawiam.
 

Edytowane przez MeHowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo MeHowek to wasz tunel z 60/70 kratek skręcił prosto na nasze villagery (tak badaliśmy to). Po drugie jeśli znalazłeś to z kolegą kamyczkiem to na sto procent i Ty i on mieliście świadomość gdzie się kopiecie, bo wkręcałeś mi bajke na pw że je usłyszeliście z takiej odległości a to jest niemożliwe aczkolwiek idealne na zasięg xraya. Prawda jest taka, że jeśli Twój kolega kamyczek nie miałby xraya to tej bazy byście nie znaleźli. A to, że pozabijałeś naszych villagerów to jest to oczywista szkoda wyrządzona przez cheaty właśnie. Jestem na NIE ale mogę być stronniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Waterfalling napisał:

Po pierwsze primo MeHowek to wasz tunel z 60/70 kratek skręcił prosto na nasze villagery (tak badaliśmy to). Po drugie jeśli znalazłeś to z kolegą kamyczkiem to na sto procent i Ty i on mieliście świadomość gdzie się kopiecie, bo wkręcałeś mi bajke na pw że je usłyszeliście z takiej odległości a to jest niemożliwe aczkolwiek idealne na zasięg xraya. Prawda jest taka, że jeśli Twój kolega kamyczek nie miałby xraya to tej bazy byście nie znaleźli. A to, że pozabijałeś naszych villagerów to jest to oczywista szkoda wyrządzona przez cheaty właśnie. Jestem na NIE ale mogę być stronniczy.


Nie mów jaka jest prawda bo nie masz o tym pojęcia. Tak jak mówię, ja kopałem w jedną stronę tunel 2x2, kamyczek w drugą 2x1. Nie szedłem z nim za rączkę tym tunelem, sam kopał. Twoja baza nie jest w innym wymiarze, każdy mógł ją znaleźć i to że to się stało nie świadczy o xrayu.

Też widziałem tunel kamyczka i też przez myśl mi przeszło, że może mieć xraya jak z du*y usłyszałem że słyszy villagerów. Szedłem tym tunelem i widziałem prostą linię którą miejscami omijała gravel o parę kratek ale dalej szła w jednym kierunku. Nie bronię go w 100%, bo nie wiem po tym co zrobił czy faktycznie znalazł to przypadkiem. Wiem że ja nie miałem z tym nic wspólnego i dlatego piszę to odwołanie.

TAK, szansa na znalezienie twojej bazy była baaardzo mała, ale biorąc pod uwagę że w logach jest mój /rtp bardzo niedaleko jej, nie widzę powodu żeby twierdzić że znalezienie jej było niemożliwe. Miałeś pecha kolego i tyle. A my mieliśmy szczęście :))

Zanim następnym razem zaczniesz rzucać błotem z łzami w oczach zastanów się chwilkę.


POV Waterfalling

Edytowane przez MeHowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba temat za trudny.

Pragnę dodać że nie ma w regulaminie nic wspomnianego o osobach które mają działkę z cheaterami. Więc nie rozumiem dlaczego mam bana w sytuacji w której mi nic nie udowodniono.

To wszystko mi wygląda na jakiś komiczny objaw faworyzacji.

Edytowane przez MeHowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

Sprawa była konsultowana z HeadAdministratorem w dniu wydawania blokady. Śmiem wątpić, by ta decyzja została wydana niepoprawnie. Zaskakujący jest fakt, że w tak krótkim czasie udało wam się znaleźć ów wieśniaków. Twój kolega w momencie wzięcia na sprawdzanie przyznał się do xraya, co zostało mu zapisane w powodzie bana, więc do żadnego "bota" się nie przyznał. Nie jest w naszym interesie wiedzieć, jakie macie relacje między sobą, natomiast interesuje nas uczciwa gra na serwerze i jeśli trzymasz się z osobą blokowaną za niedozwolone modyfikacje to chcąc nie chcąc jesteś narażony na konsekwencje. Co się oczywiście stało. Sprawdzałem Wasze tunele, jestem niezmiernie ciekawy, dlaczego każdy bardzo szybko się kończył, a ten prowadzący do wieśniaków nie. Ale na to chyba znamy odpowiedź.

 

Blokada wydana prawidłowo.

  • Mrozi 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...