Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

drogi/ścieżki między działkami


Gość Same_Gala

Wyróżnione odpowiedzi

Gość Same_Gala

Moj nick : Same_Gala

Propozycja dotyczy : dróg/scieżek między działkami

Opis propozycji : fajnie by było gdyby te drogi między działkami były zrobione z lodu można by było driftować łódkami :D

ss : mam, narysowałem :D jest niżej ss

Propozycja.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Problem jest taki, że tej łódki byś później nie mógł zniszczyć i walałyby się one na ścieżkach

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, savantus napisał:

Problem jest taki, że tej łódki byś później nie mógł zniszczyć i walałyby się one na ścieżkach

Można by dodać funkcję na danym obszarze żeby łódki niszczyły się automatycznie na bloku lodu gdy z niej wysiądziesz, jeśli to możliwe

Edytowane przez Milena_PS4

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze nie zalogowany to napisałem 

wydaje mi się ze było by ciekawie też jak by ktoś se dodał txt co zmienia łódkę w auto to by było nawet fajnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator
Admin

Ścieżki są automatycznie generowane i dostosowywane pod motyw spawnu. Może na zimowej edycji to się sprawdzi, ale nie widzę tego np. na edycji letniej.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...