Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ToyotaSuper4232


Gość ToyotaSuper4232
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Fillplay,

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ToyotaSuper4232

Nick zbanowanego: ToyotaSuper4232 Nick Administratora, który banował: annaisforgotten Długość bana: 2 dni Kiedy to się stało?:10.07.24 Opis sytuacji: mówiłem żeby się kysnął przepraszam nie będe więcej Screen bana:image.thumb.png.accf2d58a8f6c961d3041f06e8de3b46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

To może dodam tutaj takie fajne logi. Chyba więcej nie muszę dodawać. Baaa, za to jest większy mute, więc szczerze dziwię się, że napisałeś odwołanie. Oto taka fajna konwersacja:

13:31:54.389
net.minecraft.client.gui.components.ChatComponent
Render thread
[System] [CHAT] [ToyotaSuper4323 -> annaisforgotten] zabij się
13:32:08.321
net.minecraft.client.gui.components.ChatComponent
Render thread
[System] [CHAT] [annaisforgotten -> ToyotaSuper4323] srry, mam godmoda xd
net.minecraft.client.gui.components.ChatComponent
Render thread
[System] [CHAT] [ToyotaSuper4323 -> annaisforgotten] w realu
13:32:35.238
net.minecraft.client.gui.components.ChatComponent
Render thread
[System] [CHAT] [RC]ToyotaSuper4323 został tymczasowo zbanowany przez annaisforgotten na 1 dzień 12 godziny za Obraza Administracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Jeszcze tylko dodam. 

Godzinę temu, Gość ToyotaSuper4232 napisał:

mówiłem żeby się kysnął

PRZEPRASZAM BARDZO ALE TY SIEBIE SŁYSZYSZ? Wiesz, że są dookoła ludzie, którzy by to zrobili w prawdziwym życiu, gdybyś to napisał? Co gdybyś na taką osobę trafił? Byłbyś winny jej śmierci! To co napisałeś JEST KARALNE zgodnie z kodeksem karnym. Ciesz się że to tylko ban, a nie nagły telefon, że zabiłeś kogoś takim tekstem. Wstyd. WSTYD, że coś takiego od Ciebie poszło.

Nie znam Ciebie w rl, ale współczuję Ci. Może kiedyś zrozumiesz, co ty wyprawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wpierw może z tym byś się zapoznał, a potem pisał odwołanie.

 

Za przedłużeniem bana 

 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Tak tylko dodam do poprzednich moich wypowiedzi. Bana nie dostałeś za samo życzenie śmierci, ponieważ od wydawania kar za życzenie śmierci jest SMod+, a za to, że bez żadnego pretekstu do mnie to napisałeś. Ban został wydany dla bezpieczeństwa innych graczy - bo sprawiasz realne zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, jeszcze wczoraj zachowywałeś się nieodpowiednio. k0nd0r3 też cię ostrzegał a ty jakiś inny jesteś że cię nie obowiązuje regulamin? Ban słuszny, na nie. Wprost pisałeś rzeczy niestosowne na chacie, mimo byłeś wiele razy upominany. 

Pozdrawiam

Edytowane przez Milena_PS4

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Decyzja
Mod

Odwołanie odrzucam.

Tego typu wiadomości są niedopuszczalnie na naszym serwerze. Kara wydana przez @ annaisforgotten jest bardzo łagodna jak na zaistniałe okoliczności, bo mogłeś dostać o wiele większego bana (od Smod+) za życzenie śmierci.

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

image.png

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...