Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gość witek086
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Marcinek,

Wyróżnione odpowiedzi

Gość witek086

 

Nick zbanowanego:  witek086
Nick Administratora, który banował: Marcinek0106
Długość bana: Chyba perm
Kiedy to się stało?: Nie wiem, dosyć długo nie byłem aktywny na serwerze
Opis sytuacji:  Na serwerze grałem razem z moim bratem nick arek0874, ostatnio mial problem ze swoim komuterem wiec jak nie było mnie w domu możliwe że korzystał z mojego i stąd ta blokada
Screen bana:  W załączniku
Bardzo prosze o odblokowanie mnie na serwerze, sam nie mialem pojecia o tym ze grał on na moim komputerze uzywajac mojego IP. 
Pozdrawiam

obraz_2024-07-06_122347172.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nic nie zmieni, nie masz dowodów na to że to faktycznie twój brat się zalogował na swoim koncie na twoim komputerze. Nawet jeśli tak było to mogłeś jakoś zabezpieczyć komputer np. hasłem aby nie mógł się na niego dostać, teraz to już po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na ss jest napisane, ze mozna ta sprawe rozwiazac na dc, jezeli faktycznie brat gra. mysle, ze na luzie do wyjasnienia i zaakceptowania odwolania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Decyzja
SMod

image.png

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...