Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

vaepang
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez annaisforgotten,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Vaepang
Nick Administratora, który banował: Annaisforgotten
Kiedy to się stało?: 03.07.24 okolo 22
Opis sytuacji: ja dostalem bana za utrudnianie pracy administracji, kiedy powinienem dostac bana za przekupstwo administatora, prosze o poprawe
Screen banaimage.thumb.png.6c803ccab2786b5cad964ed842c31f5c.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vaepang napisał:

Nick zbanowanego: Vaepang
Nick Administratora, który banował: Annaisforgotten
Kiedy to się stało?: 03.07.24 okolo 22
Opis sytuacji: ja dostalem bana za utrudnianie pracy administracji, kiedy powinienem dostac bana za przekupstwo administatora, prosze o poprawe
Screen banaimage.thumb.png.6c803ccab2786b5cad964ed842c31f5c.png

Ja nie mogę. Szanuję Twoją uczciwość, ale po co się przyznawać? I tak dzisiaj wrócisz do gry :)

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego na serwerze jak "przekupstwo administratora". Takie działanie kwalifikuje się pod prowokację lub jak w twoim przypadku utrudnianie pracy administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Decyzja
Mod Forum

Słuchaj, na pomocy serwerowej zacząłeś się pytać, czy za prawdziwe pieniądze możesz kupić kilof 7, co już jest absurdalne. Mimo prośby, a później kolejnych próśb podawałeś coraz wyższe kwoty, jakby to była jakaś licytacja. Ostrzegałam Ciebie, że jest to niezgodne z regulaminem i jest na to podpunkt w taryfikatorze. Odpisałeś, że wiesz o tym, ale dalej kolejne kwoty podawałeś. Dostałeś bana za liczne prowokacje, a żeby było jeszcze zabawniej później po banie wciąż próbowałeś udowodnić swoją rację. 
Szczerze powiem, fajnie, że się przyznałeś do próby przekupstwa administracji, co można zaliczyć pod prowokację administracji, więc ban został wydany jak najbardziej poprawnie. A pieniążki to sobie zaoszczędź na czarną godzinę, a jak bardzo ci się nudzi to wpłać na jakąś fundację. 
Pozdrawiam

Odwołanie odrzucam

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...