Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xdddaw123


xddaw123
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Marcinek,

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: xddaw123
Nick Administratora, który banował: Console 
Kiedy to się stało?: o 18
Opis sytuacji: no co mam mowic najpierw wywalilo mnie na 30 min spk poczekalem wszedlem gralem 5min i znowu wywalilo i tak w kolko pisze ze mam niedozwalane modyfikacje a nic nie robilem 
Screen bana: nmgg ale prosze zrob cos

Edytowane przez QamilWorkout
  • Haha 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Podaj proszę modyfikacje, jakie masz wgrane do minecrafta. Bez powodu raczej konsola nie banuje, więc na Twojej liście modyfikacji może być jakaś modyfikacja, która jest uznawana za niekoniecznie poprawną. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Ciężko jest nam w tej sprawie pomóc, bo nie ma gracza o takiej nazwie zarejestrowanego na naszym serwerze. Nie mamy także w logach informacji o tym, że ktoś taki jak ty był karany od konsoli. U nas na serwerze konsola banuje bardzo rzadko i są to słuszne bany. Po odinstalowaniu tej modyfikacji będzie działać normalnie.

  • Superka 1

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Decyzja
SMod

Tak jak napisano wyżej. Sprawdź tutaj listę modyfikacji niedozwolonych na naszym serwerze, następnie usuń z minecrafta te, które posiadasz i są na tej liście. Jeśli problem będzie występował nadal, zgłoś się na discordzie w tickecie. 

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

image.png

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...