Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Odwołanie od bana


Dropsik_69
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Fillplay,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Dropsik_69, Dropsik_23
Nick Administratora, który banował: Kondor albo Krycha
Kiedy to się stało?: Wczoraj i dziś
Opis sytuacji: Wczoraj na moim koncie Dropsik_69 dostałem bana za robienie sobie głupich żartów na licytacji, wstawiłem 3 zwykłę skrzynki z podpisem "Skrzynka PVP" i za to dostałem ban wczoraj, nie wiedziałem ze tak nie wolno robić a zrobiłem bo mi sie nudziło. A druga sytuacja to dzisiaj jak grałem na koncie mojego młodszego brata który ma 7 lat to dostałem bana za mulciaka na 7 dni a to nie jest mulciak tylko konto brata, mamy tak samo napisane 'Dropsik" ponieważ no bracia to podobnie się chcieliśmy nazwać żeby było wiadomo że no rodzina, nie pomyślałem że to się traktuje jako multi konto jeśli moje ma bana i ja gram na jego, oraz naprawdę robiłem sobie żarty pisząc do chyba FillPlay czy mnie odbanuje co potwierdza tekst "Bierzesz lapowki" i naprawde bardzo przepraszam całą administracje za zaistniałą sytuacje to się więcej nie powtórzy i zależy mi na unbanie :(
Screen bana

 

Zrzut ekranu 2024-06-25 133600.png

Zrzut ekranu 2024-06-25 135821.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Konto brata to konto brata, na nim powinien grać brat nie Ty, wykorzystałeś to konto do gry podczas bana czyli zwyczajnie omijałeś system blokad, kara wydana prawidłowo, ale jestem jak najbardziej za skróceniem. 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Decyzja
Mod

Cześć, odwołanie akceptuję.
Zacząłbym od tego, że okoliczności, w jakich dowiedzieliśmy się o twoim omijaniu systemu blokad, były trochę nietypowe, bo sam się do tego przyznałeś.
 

[13:06:00] [Gracz] Dropsik_23: filip
[13:06:17] [Mod] Fillplay: ja?
[13:06:19] [Gracz] Dropsik_23: TAKKK
[13:06:25] [Mod] Fillplay: w czym mogę pomóc?
[13:06:35] [Gracz] Dropsik_23: odbanujesz mi główne konto XD zostało mi 4 godziny bana
[13:06:43] [Mod] Fillplay: jak główne konto?
[13:06:57] [Gracz] Dropsik_23: ale to nie mulciak
[13:07:01] [Gracz] Dropsik_23: na tym gra mój młodszy brat
[13:07:14] [Mod] Fillplay: to nadal jest omijanie systemu blokad
[13:07:19] [Gracz] Dropsik_23: ajajaj
[13:07:30] [Gracz] Dropsik_23: bierzesz łapówki?
 

Ten ostatni tekst był trochę nie na miejscu. Jednakże blokada, którą omijałeś, była dosyć krótka, był to także twój pierwszy ban na tej edycji, przeprosiłeś i po przedyskutowaniu tego z osobą, która wydawała tego bana za omijanie systemu blokad, doszliśmy do wniosku, że można ci skrócić tę blokadę. Twój ban za omijanie systemu blokad zostaje skrócony o połowę, a co do brata, możesz się z nim zgłosić do SMod+ na weryfikację po odbyciu blokady, żeby on także mógł grać na serwerze. Na ten moment ban dla niego za MK pozostanie.

 

Na przyszłość nie polecamy w ten sposób unikać kar i życzymy miłej gry po odbyciu reszty blokady.

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

image.png

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...