Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Umożliwienie pisania adresu internetowego „nonsa.pl” i podobnych na chacie


kordhell

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): Lepper_
Propozycja dotyczy (tytuł): umożliwienia pisania adresu internetowego „nonsa.pl” i pochodnych na chacie serwerowym
Opis propozycji: Dzień dobry, 

 

Od dłuższego czasu nurtuje mnie ten jakże ważny problem. Nie podoba mi się, iż wpisywanie adresu Nonsensopedii na chacie jest uważane że reklamę, gdy inni mogą sobie linkować do Twitcha czy innych Discordów. Ba, nieraz zdarzało się, iż administratorzy zauważali ten problem i „odciszali mnie”, kiedy chciałem podlinkować do Nonsy. Co prawda @A4_na pytanie „Dlaczego adres Nonsensopedii jest blokowany, a adres Twitcha nie?” odparł niegdyś „bo twitch to nie nonsa”, lecz uważam, że blokowanie adresu „nonsa.pl” jest bezpodstawne. 

Z tego też powodu proponuję, aby wprowadzanie adresu „nonsa.pl” bądź podobnych do niego (np. linku do strony na Nonsensopedii właśnie) nie było uznawane że „bardzo nieładną reklamę”. 
Dodatkowe SS'y: brak, mogę wstawić tu linka do Nonsy jeśli chcecie

Edytowane przez Lepper_
Tusk ukradł literkę. //Lepper_
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Administrator
Admin

chyba żart

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...