Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

EEbola
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez berkowskyy,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: EEbola
Nick Administratora, który banował: Zabsong 
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało?: 20.06.2024 / 18:01
Opis sytuacji: Wchodzę na serwer i jak zwykle napisałem coś na czacie i wyświetliło mi się, że mam aktywnego muta na ponad 10 dni za "Toksyczne zachowanie". Zdziwiłem się że dostałem za takie coś muta i to aż na 10 dni. Obawiam się, że mute jest z powodu mojego zachowania z wczoraj (19.06.2024 gdzieś po 21) kiedy rozpętała się wojna słowna pomiędzy mną i kilkoma graczami. Nie ukrywam, że wtedy puściły mnie emocje i wyzywałem po rodzicach tych graczy (zresztą inni po moich gdzie wszystko jest w logach) i w dodatku wystawiłem przedmiot na licytacje z nazwą obrażającą tych graczy. Długo to nie trwało, dostałem ostrzeżenie przez które dostałem muta na 30 minut za kilka uzbieranych już ostrzeżeń. Po wystawieniu tego przedmiotu od razu dostałem warna też i się uspokoiłem. Zastanawia mnie to, dlaczego dostałem karę dopiero po ponad dobie czasu i dlaczego aż na 10 dni. Nie jestem jakimś szkodnikiem serwerowym, kto mnie zna ten wie i moim zdaniem nie zasługuję na aż taką długą kare. Najlepsze jest to, że z moich źródeł tylko ja dostałem karę wyciszenia a inne osoby które mnie wyzywały itp. nie. Bardzo serdecznie przepraszam za moje szczeniackie zachowanie wczorajszego dnia, przepraszam wszystkie osoby które uraziłem (wiem ze mnie nie przeprosicie i nie dostaliście kary wyciszenia tak jak ja) i bardzo bym prosił o całkowite zniesienie kary, albo chociaż o skrócenie do 4/5 dni. Jeszcze raz przepraszam i po wyciszeniu będę bardzo grzeczny. Pozdrawiam 
Screen bana

2024-06-20_20.38.23.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Decyzja
Admin

Twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia już od jakiegoś czasu. Atakowanie kogoś ze względu na poglądy polityczne czy płeć jest u nas nieakceptowane. Tak samo ataki i prześladowania ze względu na orientacje, rasę itp. (opisane w propozycji, gdzie Zabsong się wypowiedział). Jeżeli Twoje wiadomości typu "do garów", "imo krzeslo elektryczne dla lewakow" czy inne wiadomości, stawiające Twoją osobę w złym świetle, które zostały nam dostarczone nie są dla Ciebie nieodpowiednie to my po prostu będziemy Ci ten dostęp do chatu ograniczać.

 

Serwer jest miejscem przyjaznym dla wszystkich i musisz tego przestrzegać.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...