Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

imsaker
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez Fillplay,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: imsaker
Nick Administratora, który banował: casp
Kiedy to się stało?: wczoraj
Opis sytuacji: wczoraj zauwazylem ze tam gdzie sie sprawdza mam x-raya bo moj brat mi go zainstalowal postanowilem wejsc na realcraft i go wlaczyc czego bardzo zaluje bardzo prosze o odwolanie tego bana poniewaz dla mnie 4dni bana to duzo a inne serwery mi sie znudzilo
Screen bana: nie mam

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, imsaker napisał:

Nick zbanowanego: imsaker
Nick Administratora, który banowal:Casp2115
Kiedy to się stało?: wczoraj
Opis sytuacji: wczoraj zauwazylem ze tam gdzie sie sprawdza mam x-raya bo moj brat mi go zainstalowal postanowilem wejsc na realcraft i go wlaczyc czego bardzo zaluje bardzo prosze o odwolanie tego bana poniewaz dla mnie 4dni bana to duzo a inne serwery mi sie znudzilo
Screen bana: nie mam

Czy chcesz unbana: tak 

 

Edytowane przez imsaker
zle wpisalem nick admina ktory mnei zbanowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, imsaker napisał:

 postanowilem wejsc na realcraft i go wlaczyc

Zrobiłeś to świadomie i z premedytacją o czym sam mówisz. Sam jesteś sobie winien. Ban w mojej opinii słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mod

Hej! Wkopywałeś się przez ściany wprost od zgliszcza do zgliszcza, po czym na sprawdzaniu samemu przyznałeś się do używania xray'a, niestety do Odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Decyzja
Mod

Blokada wystawiona przez caspa została nadana prawidłowo. Ban na 5 dni za cheaty jest i tak kara skróconą za tego typu przewinienie. Perfidne wkopywanie się na debrisy i zyskiwanie korzyści finansowych na serwerze używając cheatów jest karygodne.

Odwołanie odrzucam.

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

image.png

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...