Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Nowy podpunkt w regulaminie


Czystek
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez zabsong,

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): CzystekGaming
Propozycja dotyczy (tytuł): Nowy podpunkt w regulaminie
Opis propozycji: Proponuję dodać nowy podpunkt w regulaminie odnośnie polityki, strasznie mnie wkurzają osoby które o tym gadają na chacie. Myślę, że jest to przypadek podobny co do erytera, czyli osoby mogą wychodzić, bo widzą na chacie politykę. Wiele osób grając w mineacrafta, chce się odciąć od tego świata. 

To tyle ode mnie 

pozdrawiam
Dodatkowe SS'y: ...

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalną rzeczą jest, że ludzie na serverze w mc rozprawiają na tematy związane z realem. Polityka jest normalnym tematem wśród rozmów u ludzi w realu, więc czemu na serverze nie mieliby o tym dyskutować? 

Godzinę temu, Czystek napisał:

czyli osoby mogą wychodzić, bo widzą na chacie politykę.

Jasnowidz się znalazł. 

Godzinę temu, Czystek napisał:

Wiele osób grając w mineacrafta, chce się odciąć od tego świata. 

Jest wręcz na odwrót, większość rozmawia tam o rzeczach z reala. 

 

Jestem na nie.

 

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, eryter22 napisał:

Normalną rzeczą jest, że ludzie na serverze w mc rozprawiają na tematy związane z realem. Polityka jest normalnym tematem wśród rozmów u ludzi w realu, więc czemu na serverze nie mieliby o tym dyskutować? 

Godzinę temu, Czystek napisał:

Nie wiem czy tylko ja zauważyłem to, ale w ostatnim czasie jest to strasznie nasilone, nawet jedna osoba dostała bana za nękanie bo druga osoba ma inne poglądy.

 

24 minuty temu, eryter22 napisał:

Jest wręcz na odwrót, większość rozmawia tam o rzeczach z reala. 

Ale jest ta część która ma dość polityki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, eryter22 napisał:

Normalną rzeczą jest

Nie, nie jest tak jak ty jesteś nie normalny lecz się.

 

Ogólnie na tak jak wpychają to wszędzie jak taki AdamJokerek klaun 

  • Nie ośmieszaj się 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2024 o 21:02, Czystek napisał:

Twój nick (z serwera): CzystekGaming
Propozycja dotyczy (tytuł): Nowy podpunkt w regulaminie
Opis propozycji: Proponuję dodać nowy podpunkt w regulaminie odnośnie polityki, strasznie mnie wkurzają osoby które o tym gadają na chacie. Myślę, że jest to przypadek podobny co do erytera, czyli osoby mogą wychodzić, bo widzą na chacie politykę. Wiele osób grając w mineacrafta, chce się odciąć od tego świata. 

To tyle ode mnie 

pozdrawiam
Dodatkowe SS'y: ...

Jako najważniejszy przykład osoby debatującej nt. polityki na serwerze się nie zgadzam na takiego punkta, zamiast tego proponuję, aby umożliwić pisanie adresu „nonsa.pl” i do niego podobnych na chacie. Ułatwiłoby mi to życie w cholerę.

 

W dniu 17.06.2024 o 22:31, Czystek napisał:

Nie wiem czy tylko ja zauważyłem to, ale w ostatnim czasie jest to strasznie nasilone

Nie ocenię. Nie moja wina, że jakiś „jasnowidz” wywalił wsparcie dla 1.12.2.

 

Połączono posty. //Koriksss

Edytowane przez Lepper_
Oddzielono spacją. //Lepper_

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem na tak. Serwer powinien być odpoczynkiem i przyjemnością a nie wpychania polityki nawet w grach gdzie trochę społeczeństwa jest jeszcze w bardzo młodym wieku. Pozdrawiam 

  • Superka 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
  • Decyzja
HeadAdmin

Jakbyś złożył propozycję dodania innego punktu w regulaminie: zakazu rozmawiania o polityce i  podrywania dziewczyn byłbym na tak!

 

A tak całkiem serio to i podrywanie dziewczyn, i rozmowa o polityce (czy na inne "drażliwe" tematy) same w sobie nie są złe, tylko jak widać po niedawnych mutach, pewni gracze nie znają pojęcia umiaru, dlatego też Administracja będzie miała przykaz zwracania uwagi na to, jak zażarta i ostra dyskusja się wywiązuje, i w tych skrajnych przypadkach karania odpowiednio graczy. Będziemy starali się po prostu trzymać poziom dyskusji na takim stanie, aby nikogo gracze nie urażali swoimi wypowiedziami .

  • Wrr 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

propozycja_odrzucona.png

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...