Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KOSZMAR990


KOSZMAR990
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez aversh,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: KOSZMAR990
Nick Administratora, który banował: ...Casp2115
Kiedy to się stało?: dzisiaj 16.06.2024
Opis sytuacji:  dziś dnia 16.06.2024 dostałem bana za współprace z jakimś cheaterem a nawet nie znalem chłopa gdy kopiąc debris nagle sie do mnie tepnol bo go wcześniej przyjołem do znajomych tak poprostu. Gracz o nicku helkanator__9 ktory mial cheaty a ja o tym nie bylem świadomy  zakceptowalem go do siebie nie chcialem dostac bana za nic na netherze lecz dostalem za wspolprace ten gracz posiadajac te cheaty i pokazujac mi debris gdzie jest wiedzialem ze juz mi cos nie pasuje gdy nagle zostal sprawdzony dostal bana za logout  wiec ja kopiac dalej nagle tepnoł sie do mnie casp wiedzialem juz ze nie bedzie kolorowo pisze te odwalanie nie liczac nawet na sciagniecie blokady z serwera bo mi ten ban jednak nalezy za to co zrobilem ze wykopalem ten debris z pomoca jego x-ray czego nawet nie widzialem a licze na skrocenie bana na chociaz troszke jest to moj pierwszy ban za wspolprace więc mam nadzieje ze da się skrócić chociaż  troche  tego bana 
Screen banaspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie źle postąpiłeś, że tepnełeś tą osobę w netherze do siebie a wiedziałeś o tym, że jest start netheru i będzie dużo cheaterów.

Nie tepaj nigdy więcej do siebie losowych ludzi bo widzisz jak to się skończyło jestem za tym żeby skrócić koszmarowi bana chociaż o te trochę mniej czasu i jak objął w odwołaniu

  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi całkiem legit, sama często nawet dla żartu tepam ludzi do siebie. Ale głupio zrobiłeś że zacząłeś kopać w miejscu w którym ci wskazał,wiedząc że jest dużo cheaterow szczególnie przy otwieraniu  netheru jeśli nie ma innych dowodów na współpracę z cheaterem to jestem za skróceniem blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mod

Więcej chyba dodawać nie muszę.

  • Superka 4
  • Sigma 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
  • Decyzja
Opiekun
7 godzin temu, KOSZMAR990 napisał:

pisze te odwalanie nie liczac nawet na sciagniecie blokady z serwera bo mi ten ban jednak nalezy za to co zrobilem ze wykopalem ten debris z pomoca jego x-ray

??? Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś.

Skoro obojętne Ci jest to, czy blokada zostanie ściągnięta czy też nie, to ban zostaje tak jak jest (nawet gdyby było inaczej, to nagranie Caspa mówi aż za wiele).

Odwołanie z oczywistych powodów zostaje odrzucone.

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...