Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PAT__RYK235


Gość PAT__RYK235
Przejdź do decyzji Administratora Rozpatrzone przez aversh,

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PAT__RYK235

Nick zbanowanego: PAT__RYK235
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Długość bana: pernamentny
Kiedy to się stało?: 2.06.2024
Opis sytuacjiKilka dni temu dostałem bana za Rozpowszechnianie danych osobowych. Napisałem jako ja Imię pewnego gracza. W wiadomości zawarłem również charakterystyczne miejsce prawopodobnie niedaleko miejsca zamieszkania gracza, czego nie wiem. Sam gracz na chacie głosowym proponował "solówe" W tamtym miejscu mnie, jak i koledze wiktorrr_123, stąd o nim wiem. może I nawet nie mieszka blisko tego, a powiedział to, bo śmiesznie brzmiało. Niestety tego nie wiem. Ban został mi przedłużony z 10dni do perma, przez niepotrzebne dyskusje z berkowskim, ja wiem, że nie było to najlepsze zachowanie z mojej strony. Z racji jednak że berkowsky zaproponował żebym odwołał się od blokady robię to, z nadzieją, że jednak ban zostanie skrócony.

Screen bana

ban jb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość PAT__RYK235 napisał:

Nick zbanowanego: PAT__RYK235
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Długość bana: pernamentny
Kiedy to się stało?: 2.06.2024
Opis sytuacjiKilka dni temu dostałem bana za Rozpowszechnianie danych osobowych. Napisałem jako ja Imię pewnego gracza. W wiadomości zawarłem również charakterystyczne miejsce prawopodobnie niedaleko miejsca zamieszkania gracza, czego nie wiem. Sam gracz na chacie głosowym proponował "solówe" W tamtym miejscu mnie, jak i koledze wiktorrr_123, stąd o nim wiem. może I nawet nie mieszka blisko tego, a powiedział to, bo śmiesznie brzmiało. Niestety tego nie wiem. Ban został mi przedłużony z 10dni do perma, przez niepotrzebne dyskusje z berkowskim, ja wiem, że nie było to najlepsze zachowanie z mojej strony. Z racji jednak że berkowsky zaproponował żebym odwołał się od blokady robię to, z nadzieją, że jednak ban zostanie skrócony.

Screen bana

ban jb.png

Jestem co najwyżej neutralny w Twojej sytuacji. Na podstawie tego posta najlepiej wiidać, co z człowieka zrobiło to zlikwidowanie prac domowych – styl zdań wręcz tragiczny, nic z tego bełkotu nie zrozumiałem.

  • Like 1
  • Skull 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2024 o 08:21, Lepper_ napisał:

Jestem co najwyżej neutralny w Twojej sytuacji. Na podstawie tego posta najlepiej wiidać, co z człowieka zrobiło to zlikwidowanie prac domowych – styl zdań wręcz tragiczny, nic z tego bełkotu nie zrozumiałem.

Wydaje mi się, że mogłeś nie zrozumieć dlatego, że gracz nie użył nazwy miejsca a pisał cały czas o "tym" Co do samego podania nie jestem za zdjęciem, lecz skróceniem blokady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem,

"Solówe" to chłopaki możecie zrobić z zdrowym rozsądkiem,ewidentnie wam tego brakuje.

Co do odwołania Lepper trafnie wypunktował, ciężko ciebie zrozumieć. Po drugie dostałeś bana na 10 dni, chyba lepiej było odczekać ten czas a nie wdawać się w dyskusje z administratorem. Sam sobie zgotowałeś tego perma bratku. Wyciągnij lekcje z swojego zachowania i zacznij postępować z głową. 

 

Jestem za skróceniem kary do 10 dni :). 

 

 

Edytowane przez Graaczyk
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
  • Decyzja
Opiekun

Berkowskyy przybliżył mi przebieg rozmowy, jak i zaistniałą sytuację.

Na rozmowie z nim bardzo kręciłeś i cwaniakowałeś, a przez to ban został Ci przedłużony z 10 dni na perma.

Ja osobiście uważam, że ban jest uzasadniony, bo dodatkowo w niekorzystnej sytuacji stawia Cię poprzednia blokada za bugowanie się w beczkach, gdzie również kombinowałeś i rozmowa z Tobą wyglądała na zasadzie "jo nie chcioł, jo nie wiedzioł". Nie mniej jednak jestem w stanie dać Ci drugą szansę i ban zostanie Ci skrócony do 3 tygodni bana, ze względu na właśnie te cwaniakowanie i niepotrzebne kombinowania z Twojej strony.

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

odwolanie_skrocone.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...