Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: Zabsong

Długość bana: 4 tygodnie
Kiedy to się stało?: 10.06.2024 o 19:29
Opis sytuacji: Dostałem muta po tym, jak jeden gracz dostał bana i napisałem na chacie innemu graczowi, że tamten dostał bana za płeć. Nie rozumiem wiec, czemu dostałem mute, jeśli ta wiadomość nie była kierowana do ów administratora tylko do gracza. Po nadaniu muta zapytałem na pomocy czemu dostałem takiego muta, to na ogólnym czacie napisał, że zwiększa do końca edycji. 

[19:28:23] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RC]lil_konon został zbanowany permanentnie przez Zabsong za Do wyjaśnienia TS3

[19:28:39] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [$][SVIP] Bobroska: co??

[19:28:47] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [STAR][VIP] eryter22: Bobroska ban za plec dostal

[19:29:00] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: eryter czekalem tylko na to
[19:29:04] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [STAR][VIP] eryter22: ?

[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RC]eryter22 został tymczasowo wyciszony na chacie przez Zabsong na 4 tygodni za Seksizm
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] --------------------[RealCraft] --------------------
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] Zostałeś/aś wyciszony za Seksizm przez Zabsong
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] Wyciszenie kończy się 2024.7.8 19:29
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] --------------------[RealCraft] --------------------

[19:29:42] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft]POMOC < admin czemu mam jakiegos dziwnego mute
[19:29:42] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft]Aktualnie na pytania odpowiada 1 administratorów.

[19:29:58] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: muta przedłużam do końca edycji, jak Ty mi zarzucasz że kogoś banuję za płeć to nie będziesz pisać na tym serwerze nic, dziękuję za uwagę

 

Tutaj należy wyraźnie zaznaczyć, że nie zarzuciłem Zabsongowi to, że banuje za płeć, tylko, że w mojej ocenie tamten gracz dostał ogólnie bana za pleć, gdyż była to tylko moja ocena bana przekazana innemu graczowi, a nie pisana bezpośrednio do Zabsonga. 

 

[19:29:52] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [JNL][$][SVIP] CzystekGaming: Zaba szykuj się na skarge XDDD
[19:29:53] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [$][SVIP] Bobroska: Zabsong chyba źle ci się te gołąbki zawijało i humor coś popsuty

 

W tym momencie nawet Bobroska, do której napisałem tamtą wiadomość, była zadziwiona faktem nadania mi muta. Jakbym napisał jej na /msg, że tamten dostał bana za płeć to też bym dostał mute? 

 

[19:30:22] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: niech pisze, sam ją odrzucę

 

Nie rozumiem skąd to negatywne podejście do mojej osoby i odwołania, którego jeszcze nie miałem wtedy w planie napisać. Odnoszę wrażenie wręcz, że Zabsong się pastwi nade mną za skargę, którą na niego napisałem i która została zaakceptowana. Dodać tu należy, że dobrze napisane odwołanie może sprawić, że nie będzie się miało bana/muta, w końcu po coś ten dział na forum jest prawda? Skoro Zabsong ma zamiar podejść z nieobiektywnym podejściem do tej skargi, to wnioskuję, żeby ktoś inny niż on rozpatrzył moje odwołanie od muta. 

 

Z wyrazami szacunku

~eryter22


Screen bana

2024-06-12_14_32_03.thumb.png.08a9ca7314247216fec8448acaa99c0a.png

 

 

  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Według mnie za taka jedną wiadomość nie powinno być kary, tymbardziej na miesiąc. To jest zbyt długo, tymbardziej, że to tylko jedna wiadmość skierowana do gracza. Jestem za odmutowaniem oczywiście.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za skróceniem lub zdjęciem muta. Powody wyżej u Hillsong_

  • Superka 1

Wszyscy myślą, że ja jestem jakąś idiotką, która nigdy nie opanuje siebie i swoich myśli, nadal będzie mówić wszelkie głupstwa, oraz zachowywać się jak gdyby nie miała nawet połowy swojego małego mózgu... Lecz ja tylko... jEsTeM kArAlUcHeM

Untitled52_20240706081125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofc na nie. Weź skończ pierdzielić głupoty to karany nie będziesz albo wyjdź z domu. "Nie znam to się wypowiem" czytaj za co dostał bana a nie piszesz jakieś wysrywy simpie. 

Perma mu odrazu a nie mute albo inny jakiś taki

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wypowiem się bardzo nieprofesjonalnie, ale mnie to też już irytuje, Ty tego mute powinieneś mieć już dawno, a pisząc takie teksty i nie tylko, dolewasz jedynie oliwy do ognia, więc skończ już lub znajdź sobie jakiś inny serwer do pisania tych głupot, za odrzuceniem, ewentualnie jakimś skróceniem. 

  • Superka 3

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie, za przeproszeniem na chacie zachowujesz się jak idiotą już od kilku lat, powineneś się cieszyć, że taka osoba jak Ty dostała muta tylko do końca edycji, bo zaslugujesz na muta do końca serwera, nieraz dziewczyny skarżyły się na napastowania z twojej strony.

 

  • Superka 2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że twój tekst był tylko zapalnikiem do tego, żeby w końcu móc ciebie na jakiejś podstawie wyciszyć. I bardzo dobrze. Jesteś nachalny, mózg uszami wypływa, czytając twoje wypociny na chacie. Sam zabsong napisał, że na to czekał. I tak, że dostałeś muta, a nie bana. Grać sobie dalej możesz, i tak jak napisał a4 - zachowujesz sie tak od lat, wchodząc na serwer po 3 letniej przerwie zdziwiłam się, że jeszcze sie tu udzielasz. Na szczęście już nie możesz. 

Za odrzuceniem, @ zabsong gratulacje dobrej decyzji.

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto schować dumę do kieszeni i się nie odzywać na poszczególne tematy :).

Następnym razem daruj sobie ten trashtalk i najzwyczajniej w świecie nie udzielaj się, może to cię czegoś nauczy. 

 

Za odrzuceniem. 

 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
Cytat

1 sytuacja

[Gracz] KocurekPlayer: ale serio czaikvv dostał perma?

[VIP] eryter22: KocurekPlayer tak za plec

2 sytuacja

[VIP] eryter22: StinkingEggs czemu zlozyles podanie, jesteś hlopem

3 sytuacja

[SVIP] Maneko_: eryter kiedy piszesz podanie?

[VIP] eryter22: Maneko_ nie zajmuje miejsc dziewczynom

4 sytuacja

[VIP] eryter22: StinkingEggs przekupujez mnie kfiotkiem?

[ZTT][SVIP] StinkingEggs: eryter22? nie

[VIP] eryter22: jak nie :DD

[ZTT][SVIP] StinkingEggs: To dla kogos innego jest eryter22

VIP] eryter22: typ kupuje kwiatek u mnie i mysli ze będę na tak za to :DD

5 sytuacja

[NPAW][Gracz] Darknessior: eryter22 kręcą cie blondynki?

[VIP] eryter22: Darknessior krencom mnie dziefcyny

6 sytuacja

[VIP] eryter22: heej aszv@

eryter22: aszv pisz podanie do adm!

[VIP] eryter22: aszv jesteś dziewczyna wiec możesz

[VIP] eryter22: aszv slub może?

[VIP] eryter22: aszv pisz podanie do adm!!

[JNL][SVIP] aszv: zacznij rozumiec co do ciebie mowie

[VIP] eryter22: jak napisesy podanie

7 sytuacja

[CHAT] [HeadAdmin] xXOskar: Zachęcamy do składania podań do Administracji ?

[VIP] eryter22: oskar ale tylko dziewczyny zacheczmy

8 sytuacja 

[VIP] Mimekk: mam szanse byc mod chatem?

[CHAT] [VIP] eryter22: Mimekk nie, bo ty hlop

9 sytuacja

[SVIP] Maneko_: xXOskar daj kidmoda annie ona na to zasługuje tak naprawde!

[VIP] eryter22: Maneko_@ ona na H@ zasluguje

[SVIP] Maneko_: eryter ty się nie odzywaj...

[ZK1][SVIP] bdmati: Maneko_ to ze zasluguje a to ze będzie potrafila robic to od czego jest kidmod to 2 rozne sprawy\wd

[VIP] eryter22: bdmati będzie potrafila bo jest dziewczyna

10 sytuacja

[CHAT] [Gracz] haniaelo332: @xXOskar mam pytanie dasz mi kidmoda prosze ]:

VIP] eryter22: haniaelo332 a jesteś dziewczyna?

[Gracz] haniaelo332: tak eryter22

[VIP] eryter22: haniaelo332 to ci da

11sytuacja

[VIP] RoksankaUwU: jakie sa wymagania na moda?

[VIP] eryter22: RoksankaUwU bycie dziewczyna

12 sytuacja

[VIP] RoksankaUwU: eryter kiedy bedziesz adminem?

[VIP] eryter22: RoksankaUwU nie chce zajmowac miejsca dziewczynom w administracji

[CHAT] [Gracz] Ayano: no eryterku kiedy admin?

[VIP] eryter22: Ayano predzej ty bedziesz miala

13 sytuacja 

[VIP] eryter22: korix zajenty rzonom jestesi?

[Mod] Koriksss: jaka zona

[VIP] eryter22: tfojom, no chyba ze innom jakomsi

[Mod] Koriksss: nie posiadam żony

[VIP] eryter22: CO

[VIP] eryter22: korix wie mogę ja podrywac?

14 sytuacja

[ModChat] annaisforgotten: bo ma życie prywatne

[VIP] eryter22: annaisforgotten cio to rzycie prywatne

[ModChat] annaisforgotten: eryter ty nie wiesz bo wchodzisz w każdego życie

[VIP] eryter22: annaisforgotten w twoje najbardziej

15 sytuacja

[Mod] Koriksss: może o 21 zrobie jak nikt nie zrobi

[VIP] eryter22: korix a może event na dziewczyne?

[ModChat] annaisforgotten: eryter dla ciebie event o muta

[VIP] eryter22: annaisforgotten o dziewczyne dla mniee

16 sytuacja 

[VIP] eryter22: esmix ty dziewczyna?

[Gracz] esmix: tak eryter

[VIP] eryter22: o

[Gracz] esmix: tak eryter mam chlopaka nie musisz pytac priv

[VIP] eryter22: esmix ale nie macie slubu na servie ot nie masz

17 sytuacja 

[Gracz] typiara: szukam chłopaka!

[UFU][VIP] RoksankaUwU: to nie tinder

[VIP] eryter22: typiara powodzenia

[VIP] eryter22: RoksankaUwU ten server to tinder

[VIP] eryter22: RoksankaUwU ten server stal się tinderem jak na niego weszlem

18 sytuacja

[SVIP] owocowkaaa: jest jakiś mod?

[VIP] eryter22: owocowkaaa w szkole sa

[VIP] eryter22: owocowkaaa w pralce mogom byci?

[VIP] eryter22: ;o może w pralce mam jakas dziewczyne

19 sytuacja

[SVIP] debilkashs: ona mnie wyzywa!!1

[VIP] eryter22: to dziewczyna to może

[VIP] eryter22: czemu dziewczyne banujecie

20 sytuacja

[VIP] eryter22: haniaelo332 ten server to tinder

 

Jak bardzo chciałem przejrzeć dla Ciebie logi z przynajmniej tej edycji, tak zatrzymałem się po 3dniach.

Dokładnie, te 20 sytuacji to są pojedyncze przypadki z Twojego zachowania w ciągu 3 DNI. Proszę zauważyć, że nie wyciągałem tu żadnych prywatnych wiadomości, które jak już się można domyśleć są o wiele bardziej offensywne - są to tylko logi z czatu ogólnego na którym piszesz te swoje "podrywy"

To jest wierzchołek góry lodowej, nie masz szacunku do Nas, do Graczy, a przede wszystkim do siebie nie masz szacunku, czego Ci serdecznie współczuje i liczę, że odnajdziesz kiedyś spokój ducha.

Podtrzymuję swoje stanowisko i już dla Ciebie nie będę liczył żadnych statystyk (to nie dlatego, że mi się nie chce, wszytko przez szacunek do czytających). 
Dodam, że wole mieć Ciebie na mute, niż ryzyko, że przez Twoje teksty jakakolwiek osoba wyjdzie z serwera (nawet jeżeli miałaby przegrać na nim 20minut).
Dziękuję za uwagę, do usłyszenia przy kolejnych odwołaniach.

  • Superka 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co te wycinki z logów wnoszą do tej sprawy, bo nigdzie nie widać w nich bym oskarżał Ciebie lub kogokolwiek z administracji o banowanie za płeć. 

 

[19:29:58] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: muta przedłużam do końca edycji, jak Ty mi zarzucasz że kogoś banuję za płeć to nie będziesz pisać na tym serwerze nic, dziękuję za uwagę

 

Dalej się do tego nie odniosłeś tylko powrzucałeś jakieś logi z czasu gdy była rekrutacja otwarta na rangę modchat (co wnioskuję po treści logów). Prawdę mówiąc, jedyne co udowodniłeś tymi logami to to, że jestem aktywnym graczem na serverze. Każdy ma swój styl pisania i nie powinien on być za to krytykowany, zwłaszcza, że nie łamie w żadnym stopniu regulaminu servera minecraft. 

35 minut temu, zabsong napisał:

nie masz szacunku do Nas, do Graczy,

Gdyby tak było, to miałbym mnóstwo banów i za obrazę administracji i za obrazę graczy.  Jak widać po historii moich banów na serverze, nic takiego nie miało miejsca. 

Dodam, że sam często pomagam graczom odpowiadając na ich pytania na czacie ogólnym, czym umilam im grę na serverze. 

38 minut temu, zabsong napisał:

Dodam, że wole mieć Ciebie na mute, niż ryzyko, że przez Twoje teksty jakakolwiek osoba wyjdzie z serwera (nawet jeżeli miałaby przegrać na nim 20minut).

Jeśli nie chcesz czytać to co piszę to polecam komendę /ignore albo po prostu nie czytać tego. Podaj jakiś przykład osoby, która wyszła przez moje teksty z servera (najlepiej z udowodnieniem że to właśnie przeze mnie a nie przez inne czynniki osoba ta opuściła server). Prędzej gracz taki opuściłby server, gdyby nie otrzymał odpowiedzi na czacie na swoje pytanie/pytania, a długość czasu spędzonego na serverze nie miałaby tu kompletnego znaczenia.  

42 minuty temu, zabsong napisał:

Dziękuję za uwagę, do usłyszenia przy kolejnych odwołaniach.

Doskonale wiesz, że od jednej blokady można się odwołać tylko raz więc po co ten komentarz? 

 

  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, jak dla mnie 4 tygodnie to za długo, można by to było skrócić, bo tak od strzału to całkiem mocno. Nie mam nic więcej do dodania, to tylko gra, nie spinałbym się osobiście tak mocno ale powinien on zaprzestać nadmiernie pisać tego typu wiadomości.
Jestem na nie ale uważam, że powinno to być skrócone i potraktowane jako ostrzeżenie.

Pozdrawiam serdecznie z rodzinką, miłego dnia i smacznej kawusi.

  • Superka 3

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eryter22 napisał:

Nie wiem co te wycinki z logów wnoszą do tej sprawy, bo nigdzie nie widać w nich bym oskarżał Ciebie lub kogokolwiek z administracji o banowanie za płeć. 

 

[19:29:58] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: muta przedłużam do końca edycji, jak Ty mi zarzucasz że kogoś banuję za płeć to nie będziesz pisać na tym serwerze nic, dziękuję za uwagę

 

Dalej się do tego nie odniosłeś tylko powrzucałeś jakieś logi z czasu gdy była rekrutacja otwarta na rangę modchat (co wnioskuję po treści logów). Prawdę mówiąc, jedyne co udowodniłeś tymi logami to to, że jestem aktywnym graczem na serverze. Każdy ma swój styl pisania i nie powinien on być za to krytykowany, zwłaszcza, że nie łamie w żadnym stopniu regulaminu servera minecraft. 

Gdyby tak było, to miałbym mnóstwo banów i za obrazę administracji i za obrazę graczy.  Jak widać po historii moich banów na serverze, nic takiego nie miało miejsca. 

Dodam, że sam często pomagam graczom odpowiadając na ich pytania na czacie ogólnym, czym umilam im grę na serverze. 

Jeśli nie chcesz czytać to co piszę to polecam komendę /ignore albo po prostu nie czytać tego. Podaj jakiś przykład osoby, która wyszła przez moje teksty z servera (najlepiej z udowodnieniem że to właśnie przeze mnie a nie przez inne czynniki osoba ta opuściła server). Prędzej gracz taki opuściłby server, gdyby nie otrzymał odpowiedzi na czacie na swoje pytanie/pytania, a długość czasu spędzonego na serverze nie miałaby tu kompletnego znaczenia.  

Doskonale wiesz, że od jednej blokady można się odwołać tylko raz więc po co ten komentarz? 

 

Dobra weź się bardziej nie ośmieszaj i tak już powinieneś mieć tu mute perm czy tam bl za napastowanie bab na serwie albo za simpiarstwo albo za to, że nie rozumiesz co się do ciebie mówi albo pisze ty chory człowieku. Normalnie rzygać się chce jak widać co ty piszesz 🙂👍 I tak eryter ludzie nie mają ochoty tu grać jak odrazu zadajesz do nich z du*y pytanie "jesteś dziewczyna?" "masz chłopaka?" "a może chcesz być ze mną zerwij z chłopakiem" chłopie ja kurna nie wiem czy ty piszesz to dla jaj czy co ale weź serio skończ bo to nie jest zabawne a żałosne xd

Edytowane przez Czani
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, eryter22 napisał:

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: Zabsong

Długość bana: 4 tygodnie
Kiedy to się stało?: 10.06.2024 o 19:29
Opis sytuacji: Dostałem muta po tym, jak jeden gracz dostał bana i napisałem na chacie innemu graczowi, że tamten dostał bana za płeć. Nie rozumiem wiec, czemu dostałem mute, jeśli ta wiadomość nie była kierowana do ów administratora tylko do gracza. Po nadaniu muta zapytałem na pomocy czemu dostałem takiego muta, to na ogólnym czacie napisał, że zwiększa do końca edycji. 

[19:28:23] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RC]lil_konon został zbanowany permanentnie przez Zabsong za Do wyjaśnienia TS3

[19:28:39] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [$][SVIP] Bobroska: co??

[19:28:47] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [STAR][VIP] eryter22: Bobroska ban za plec dostal

[19:29:00] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: eryter czekalem tylko na to
[19:29:04] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [STAR][VIP] eryter22: ?

[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RC]eryter22 został tymczasowo wyciszony na chacie przez Zabsong na 4 tygodni za Seksizm
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] --------------------[RealCraft] --------------------
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] Zostałeś/aś wyciszony za Seksizm przez Zabsong
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] Wyciszenie kończy się 2024.7.8 19:29
[19:29:11] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] --------------------[RealCraft] --------------------

[19:29:42] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft]POMOC < admin czemu mam jakiegos dziwnego mute
[19:29:42] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft]Aktualnie na pytania odpowiada 1 administratorów.

[19:29:58] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: muta przedłużam do końca edycji, jak Ty mi zarzucasz że kogoś banuję za płeć to nie będziesz pisać na tym serwerze nic, dziękuję za uwagę

 

Tutaj należy wyraźnie zaznaczyć, że nie zarzuciłem Zabsongowi to, że banuje za płeć, tylko, że w mojej ocenie tamten gracz dostał ogólnie bana za pleć, gdyż była to tylko moja ocena bana przekazana innemu graczowi, a nie pisana bezpośrednio do Zabsonga. 

 

[19:29:52] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [JNL][$][SVIP] CzystekGaming: Zaba szykuj się na skarge XDDD
[19:29:53] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [$][SVIP] Bobroska: Zabsong chyba źle ci się te gołąbki zawijało i humor coś popsuty

 

W tym momencie nawet Bobroska, do której napisałem tamtą wiadomość, była zadziwiona faktem nadania mi muta. Jakbym napisał jej na /msg, że tamten dostał bana za płeć to też bym dostał mute? 

 

[19:30:22] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [HeadAdmin] Zabsong: niech pisze, sam ją odrzucę

 

Nie rozumiem skąd to negatywne podejście do mojej osoby i odwołania, którego jeszcze nie miałem wtedy w planie napisać. Odnoszę wrażenie wręcz, że Zabsong się pastwi nade mną za skargę, którą na niego napisałem i która została zaakceptowana. Dodać tu należy, że dobrze napisane odwołanie może sprawić, że nie będzie się miało bana/muta, w końcu po coś ten dział na forum jest prawda? Skoro Zabsong ma zamiar podejść z nieobiektywnym podejściem do tej skargi, to wnioskuję, żeby ktoś inny niż on rozpatrzył moje odwołanie od muta. 

 

Z wyrazami szacunku

~eryter22


Screen bana

2024-06-12_14_32_03.thumb.png.08a9ca7314247216fec8448acaa99c0a.png

 

 

Dzień dobry, 

 

Jako dobry serwerowy znajomy erytera nie tyle, co się zdziwiłem samym faktem blokady, to i jeszcze jego sensem. 

 

Powszechna deklaracja praw człowieka, Konstytucja RP i inne ciekawe dokumenty mówią, iż każdy ma prawo do swojego zdania i jego wyrażania, oraz nie podlega to żadnej karze. Jak widzimy w tym przypadku – doszło do tego prawa złamania.

 

Moim zdaniem (a coś na ten temat mogę powiedzieć) wyrażanie własnej opinii w tym przypadku nie było złe, gdyż opinie nie obraża ani nie obrażała nikogo z administratorów serwera! Dlatego też nie rozumiem tejże decyzji, i jestem jak najbardziej za odbanowaniem użytkownika.

 

 

  • Superka 1
  • XD 1

Lubię Nonsę, a Ty?

 

 

nonsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
11 godzin temu, eryter22 napisał:

Nie wiem co te wycinki z logów wnoszą do tej sprawy, bo nigdzie nie widać w nich bym oskarżał Ciebie lub kogokolwiek z administracji o banowanie za płeć. 

Nie oskarżasz nas wprost, ale już samymi wypowiedziami, gdzie dodajesz, że robimy coś ze względu na płeć podświadomie dajesz nam (i innym graczom) do zrozumienia, że jesteśmy postronni i bardziej przychylni do płci żeńskiej.

 

12 godzin temu, eryter22 napisał:

Każdy ma swój styl pisania i nie powinien on być za to krytykowany, zwłaszcza, że nie łamie w żadnym stopniu regulaminu servera minecraft.

A Ty chciałbyś być na każdym kroku wytykany i obwiniany, że robisz coś ze względu na płeć? Nie wiem czy masz aż tak otwarty umysł, aby pojąć, że dla większości nie jest to miłe.

 

12 godzin temu, eryter22 napisał:

Gdyby tak było, to miałbym mnóstwo banów i za obrazę administracji i za obrazę graczy.  Jak widać po historii moich banów na serverze, nic takiego nie miało miejsca. 

Brak szacunku ≠ ban za obrazę. Gdybyśmy karali wszystkich, którzy nie okazują dla nas szacunku, to połowa serwera siedziałaby na banie. W większości po prostu ignorujemy takie wiadomości i nie wyciągamy konsekwencji.

 

12 godzin temu, eryter22 napisał:

Jeśli nie chcesz czytać to co piszę to polecam komendę /ignore albo po prostu nie czytać tego.

Niestety Administracja nie może dawać graczy pod /ignore.

 

12 godzin temu, eryter22 napisał:

Podaj jakiś przykład osoby, która wyszła przez moje teksty z servera (najlepiej z udowodnieniem że to właśnie przeze mnie a nie przez inne czynniki osoba ta opuściła server).

"Dodam, że wole mieć Ciebie na mute, niż ryzyko, że przez Twoje teksty jakakolwiek osoba wyjdzie z serwera (nawet jeżeli miałaby przegrać na nim 20 minut)."

Nikt nie powiedział, że ktoś wyszedł (czas dokonany), tylko, że może wyjść. Osobiście źle by mi się patrzyło na takie powtarzające się, mające pejoratywny wydźwięk teksty.

 

 

Zabsong podał aż 20 powodów dlaczego wydany mute jest słuszny. Wielokrotnie dopuszczasz się kontrowersyjnych tekstów, które nie będą akceptowane u Nas na serwerze. Jak Ci nie odpowiadają nasze działania to znajdź sobie inny serwer i tam męcz graczy swoją osobą.

Nasz serwer to nie Tinder i każdego gracza traktujemy równo, bez względu na płeć i proszę to sobie zapamiętać raz na zawsze

Odwołanie odrzucam!

  • Superka 2
  • Sigma 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

  • Superka 2
  • Thinking 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...